חודש הנשים – נהדרת, אני פשוט כזו

נהדרת אני פשוט כזו זו את שסוף סוף מסכימה, סוף סוף מעיזה לעוף על עצמך ולהגיד בקול רם: נהדרת, אני פשוט כזו כי את באמת נהדרת! 

"איך אני אתלה תמונה כזו…מה אני עפה על עצמי?" היא אמרה בחיוך כשהצעתי לה את "נהדרת". המילים האלה התנגנו לי בראש. מביאה אותן לכאן ומקדישה אותן לכולנו. חברים, חברות. בואו נעוף קצת על עצמנו! כל יום קורה משהו טוב.

אם אבקש ממך להגיד על עצמך כמה דברים – מה תגידי? דברים טובים או שתתחילי לספר לי כמה את שמנה \ מקומטת \ לא משהו. בקיצור יקרות, זה בדיוק הזמן. לאהוב אותנו, להחמיא לנו, לקבל אותנו בדיוק אבל ממש בדיוק כמו שהיינו רוצות שאחרים ואחרות ידברו עלינו…..

כי את נהדרת. את פשוט כזו. אז….עופי. עופי על עצמך. עופי על עצמך עופי אתך. נקי את הכנפיים הנוצצות שלך אלה שאפסנת בארון לפני הרבה שנים ועופי לך. רחוק. או קרוב. לאן שלבך חפץ. עופי, עופי לך. תאהבי את עצמך. תעופי על עצמך. תצעקי בקול רם תצעקי בלב שאת נהדרת לא בגלל שעשית משהו, או כי הגעת למשהו. את נהדרת כי את פשוט כזו.

עופי, עופי על עצמך. ואם בדרך דמעות יכסו את עינייך ותבכי. אז פשוט תבכי. על כל הימים וכל הרגעים שלא ידעת ולא שמת לב ונתת לאחרים להחליט עלייך. עופי על עצמך. כי את נהדרת, פשוט כזו. עופי על עצמך ובמעופך את מאפשרת גם לכל מי שסביבך לעוף על עצמו. הם יראו שאת עפה וגם הם ירצו. כי הם ידעו שגם הם יכולים. עופי גבוה, עופי נמוך פשוט, תעופי. תעצמי את העיניים תני לתחושת המעוף להיות אתך. עופי לך. ובמעופך תתבונני על עצמך תתבונני סביבך. תתבונני קרוב תראי רחוק. תראי את חזונך, אם את רוצה. ואם לא פשוט תסתכלי סביבך כמה יפה הכל ממעוף הציפור. וכשתחליטי תנחתי. ותזכרי. את נהדרת. את פשוט, כזו.


משימה נהדרת אני פשוט כזו אלייך.

שתי משימות. מאתגרות.

1. כל מי שינה אלייך היום תגידי לו – ראית, אני נהדרת. כן אני פשוט, כזו! תראי כמה ישמחו איתך, יגידו לך לגמרי.
2. במחברת תכתבי כותרת: נהדרת אני פשוט כזו ואז תכתבי לפחות 10 דברים שעושים אותך, נהדרת שכזו.
יאללה, בלי תירוצים. לכי לעבוד
באהבה, דליה

עוצמת הנשים החכמות

נהדרת אני פשוט כזו היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן