קוסמת מחוללת דברים טובים

קוסמת מחוללת דברים טובים זו את שיודעת שקסמים הם אותם דברים שאת יוצרת כשאת עושה דברים שאת אוהבת, כשאת נותנת, כשאת מקבלת את מחוללת קסמים ומרעיפה מקסמייך לאוהבייך, לאהובייך. את נהדרת, תודה!

~~~

קסמים וניסים נשמעים כאילו הם שייכים לזמנים וימים אחרים. קסמים? קוסמת. אני? אולי תשאלי. כן, בטח את קוסמת, את עוד לא יודעת את זה? את קוסמת. קוסמת חיה בתוכך יכולת הקסם היא אינסופית ומחוללת יחד איתך קסמים, ניסים ודברים טובים. תזרמי איתי. בישלת משהו טעים לאחרונה? יצרת קסם. חיבקת מישהו, כככה חזק ובעוצמה? יצרת קסם. אמרת תודה לנהג האוטובוס. יצרת קסם. קסמים זה לא באמת הוקוס פוקוס יש שפן בכובע. כל יום קורה משהו טוב. קסם הוא אותו דבר קטן וטוב שכל אחת מאיתנו יודעת לחולל. לפזר אהבה, שמחה, הזנה. לחולל טוב. כאדם, כאיש מקצוע. כשאת מחליטה להיות קוסמת, את פשוט, כזו.

~~~

קוסמת מחוללת דברים טובים זו את כי את, את קוסמת את יודעת לחולל קסמים ולחולל דברים טובים. לפעמים במלוא תשומת הלב ולפעמים בלי שאת שמה לב, זה פשוט קורה לך. את קוסמת ומחוללת טוב. ברגע שאת מבינה את היכולת שלך להיות קוסמת ולחולל טוב, את מתחברת לעשיה שלך מזווית חדשה. אם את מנקה בתים, את מחוללת קסם אדיר של נקיון. אם את עו"ד ועוזרת לאדם לפתור דילמה, חוללת קסם. את רופאה? את קוסמת. את גנננת? את קוסמת. את מעצבת? את קוסמת. ברגע שאת מחליטה שאת קוסמת, את פשוט כזו. פתאום העשיה שלך, לכאורה אפורה, לכאורה משעממת הופכת לנס, נוצרת כקסם. 

~~~

קוסמת, מחוללת דברים טובים  היא עוצמה, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של הגשמה

~~~

משימה מקוסמת מחוללת ניסים אלייך

משימה שבועית: 

היום, מחר, השבוע תתייחסי אל עצמך ואל מעשייך כקסמים. את קוסמת ואת מחוללת קסמים. או במילים אחרות: עופי על עצמך היום, מחר, השבוע, תמיד. בקול רם או בינך לבין עצמך. ושום דבר לא יחזור להיות כשהיה. בהצלחה.

להזמנת תמונה - קוסמת מחוללת דברים טובים

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן