התמונות של Dalia be happy משנות לכם את החיים. הסביבה שלכם תתמלא  אושר, אהבה וחשיבה חיובית. תמונות יפות, תמונות של השראה, תמונות אוירה. אחרי שתבחרו, תתאימו ותתלו אותן אתם תרגישו אנרגיה חיובית חדשה ומרעננת. התמונות של Dalia be happy  מתאימות לעיצוב  הסלון,  עיצוב חדר הילדים, עיצוב המטבח, עיצוב המשרד, עיצוב הקליניקה וכל סביבה בה אתם נמצאים. כנסו, ביחרו לכם את התמונות, המילים והצבעים כרצונכם ולטעמכם וצרו סביבכם אוירה צבעונית וייחודית, שמעודדת חשיבה חיובית ומוסיפה אופטימיות ושמחה.


רגע לפני שאתם בוחרים אני ממליצה למדוד את האזור הרצוי ולהגדיר גודל של התמונה. למשל אם גודל הקיר הוא 1\1 מטר, ריבוע של 4 תמונות יהיה נהדר. תחשבו גודל תמונה + מרווח בין כל תמונה של 3 ס"מ, זה הרווח שאני אוהבת.
אני מודה, הבחירה קצת מורכבת ודורשת תשומת לב. לכן יש לכם שלוש אפשרויות:
1. בחירה עצמית: עוברים על הגלריה, פה למטה,רושמים את המספרים של התמונות שאהבתם ושולחים אלי. אני מכינה את הויזואל ושולחת אליכם לאישור. תשלחו את הבחירה למייל או לטלפון והתשלום מבוצע טלפונית
behappydalia@gmail.com 052-2948487
2. בוחרים בחנות, מסמנים מידות ובוחרים ומשלמים מיידי, כאן
3.בוחרים מתוך השילובים שכבר הכנתי לכם, כאן
4. תפנו אלי ותבקשו ממני שאכין לכם שילוב! behappydalia@gmail.com 052-2948487
התמונות של Dalia be happy  הן עיצוב ייחודי ומקורי. הן מתנה אהובה במיוחד! מתנה לתודה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנה לפרידה. התמונות מגיעות במגוון מידות ומחירים: 20X20 ס"מ – 45 ש"ח, 30X30 ס"מ – 75 ש"ח, 50X50 ס"מ – 210 ש"ח.
הן עשויות מדבקות על משטח של עץ דחוס ומגיעות עם דבק דו צדדי להדבקה על קיר, דיקט וכל משטח חלק אחר. התמונות מתאימות לתליה בחוץ בהתאמה מיוחדת. צריכים למדוד? הכנתי לכם סרט מידה להדפסה, סרגל וירטואלי לשימושכם!
בהצלחה. צריכים את עזרתי? בשמחה 
behappydalia@gmail.com 052-2948487