פשטות – אותנטית מוחברת למהות שלי

אותנטית, מחוברת למהות שלי זו את שמחפשת אותך כל השנים ומבינה שרק את, כמו שאת, מחוברת לעומק מהותך זו את. אותנטית, מחוברת ונוכחת. אוהבת את עצמך כמו שאת. תודה על האומץ לחפש ולמצוא. 

 

 

*להזמנת התמונה לחצי עליה ותגיעי לחנות

כל יום קורה משהו טוב. אני אומרת לא פעם שהמסע הכי מרתק שעשיתי ועודני עושה בחיים הוא המסע שלי אל עצמי. במסע הזה כל כך הרבה פרדיגמות משתנות, כל כך הרבה גילויים, הפתעות, שינויים. ממש מגלית עולם אני מרגישה. לפחות את העולם שלי.

להיות אותנטית זו זכות גדולה. להיות מחוברת למהות שלי זו זכות עוד יותר גדולה. לעודד אותך להיות מחוברת לעומק המהות שלך, זו ממש הגשמה. כי ההפתעה הכי יפה היא שבעומק מהותנו אנחנו נהדרות, נפלאות, מוארות.

מתי ולמה החלטנו להסתתר ולהיות כל מיני דברים מורכבים ורחוקים מאיתנו – לא ברור לי. אני מניחה שזה קשור לחינוך, למערכת ציפיות, לרצון שלנו לרצות את ההורים שלנו, הכמיהה שלנו להיות אהובות ורצויות. לפעמים המסע הזה כל כך מתיש שאנחנו שוכחות להבין מי אנחנו. להכיר אותנו. לפעמים רק בלילה, כשהראש על הכרית אנחנו מתגעגעות, אלינו.

ואז מגיע הטריגר – הגיל, מחלה, דרמה אחרת ואנחנו מבינות שאנחנו קצת רחוקות מעצמנו. בדרך כלל הגילוי מלווה, לצערי הרב בסבל. טריגר, כמו שכבר אמרתי. לפחות אנחנו מבינות שאין ברירה. יוצאות לדרך האבנים הצהובות, דרך של גילוי שאינו נגמר להבין מי אנחנו בעצם. לאט לאט אנחנו בודקות, חוקרות ומתחברות אלינו, לעצמנו, למהותנו.

ברוכה הבאה הביתה אישה יקרה, ומה אומרת לך אותנטית – מחוברת למהות שלי?

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן