חודש הנשים – מודעת, מתקרבת לעצמי

מודעת, מתקרבת אל עצמי זו את שמבינה להיות מודעת זה פשוט, לדעת. להכיר את עצמך לעומק ולדעת מי את, מה את. להיות מודעת לעצמך ולהתקרב לעצמך זו באמת המתנה הכי גדולה שתוכלי לתת לעצמך. וכשתתקרבי אל עצמך סוף סוף תביני כמה את מופלאה!

אנחנו דור מבולבל.

בנות ובני הדור שלי, אנשי ה 50 פלוס מינוס, ילידי שנות ה 60, 70 וגם ה 80 – נולדנו לחיים קשוחים מחד ומאד ברורים מאידך. אמא, אבא, עבודה, ילדים. החיים עוברים. החיים עברו, האנרגיה השתנתה והכל התהפך. פתאום אנחנו מתעוררים, פתאום אנחנו רוצים להיות מחוברים לעצמנו, לחיות במודעות עצמית, להגשים. אם את שואלת את עצמך מה בעצם קרה זה פשוט, האנרגיה השתנתה, נוצר בנו צורך לחיות את החיים, במלואם. יש שפע בעולם. יש המון אפשרויות.

השפע גם מבלבל. אני יכולה ללמוד, לעבוד, לעסוק, להיות אמא כזו, או אחרת, להתחתן, להתגרש, להתחתן ברבנות, להתחתן בקפריסין. אני יכולה אינסוף, באמת. זה לא נגמר מה שאפשר לעשות בעידן השפע האינסופי. אבל רגע. לעצור. מה אני רוצה? מה אני באמת צריכה? מה מתאים לי? איזה סגנון חיים? איזו אמא אני? באיזה מקצוע? מה היעוד שלי בעולם הזה.

מודעת, מתקרבת לעצמי מגיעה כדי לקרוא לך לא להבהל ממילים גדולות. היא מזכירה לך שבסך הכל מדובר בידע שאת יודעת על עצמך. יש כל כך הרבה אפשרויות, איך תדעי במה לבחור?  כל השפע הזה, כל האפשרויות הרבות מקשות עלינו. מה אני רוצה באמת? לסוע לטייל או להשאר בבית, בבשקט שלי? כשאני מכירה אותי אני יודעת. מזהה את הקריאה שלי ויודעת להוביל אותי למה שטוב עבורי.

מודעת, מתקרבת לעצמי מבקשת ממך, לצאת למסע להכיר את עצמך. מסע קסום של גילויים נהדרים. כי שם, בתוך המבע הזה מצוי האושר שלך, האהבה שלך, השמחה שלך.

איך יוצאת למסע? תנשמי עמוק, תחליטי שהגיע הזמן להכיר את עצמך עוד. המורה הנכונה תגיע. ככה זה כשאת מסתנכרנת עם היקום. תקשיבי לסימנים שמגיעים.


משימה ממודעת מתקרבת אל עצמי אלייך.

במחברת תכתבי – הדברים שאני יודעת עלי. צרי רשימה של דברים שלמדת על עצמך בשנים האחרונות ולא ידעת קודם.

אתן לך דוגמה. למשל אני זקוקה להמון שקט. 
אני צריכה ואוהבת חופש.
הטבע הוא הבית שלי יותר מכל דבר אחר.
המשפחה שיצרתי היא נפלאה וטוב לי בתוכה.
ועוד ועוד.. אלה דברים שלא ידעתי עלי. למדתי אותם ואני ממשיכה להפתיע את עצמי, בחיי. עכשיו, את
תודה. 

עוצמת הנשים החכמות

מודעת מתקרבת לעצמי היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן