קולקציית מתנות תחילת שנה - מתחילים את השנה באנרגיה טובה! Dalia be happy

מנהלת יקרה, רוצה להתחיל את השנה עם אנרגיות טובות וליצור סביבה של שמחה ואהבה בין המורות, צוותי החינוך והקולגות? תחילת שנה היא תמיד הזדמנות להתחלה חדשה! אני מציעה לך לבחור מתנות תחילת שנה  שפותחת את הלב, מפזרת שמחה ואהבה, ויוצרת אנרגיה טובה.

כולם

מלאי בטופס המצורף את כמות המתנות הנדרשת, התקציב שלך ואני  מכינה לך הצעה מותאמת. 

דליושקה__(231)

השנה מתחילים באנרגיה טובה - זה אפשרי, ואפילו פשוט! או בקיצור: איך זה עובד?

הכוונה שלך + מתנות Dalia be happy 
= אנרגיה טובה.

נעים מאד, שמי דליה ברנובר , בעלת המותג Dalia be happy

מעצבת ויוצרת מתנות שמחות ומשמחות, מתנות שנוצרות מהלב, נבחרות מהלב ומגיעות ללב. מתנות שמשפיעות על הנותן ועל המקבל! בתהליך העיצוב והיצירה אני שוזרת מילים טובות, צבעים משמחים ואנרגיות חיוביות. לאורך השנים צברתי ניסיון רב בעיצוב ויצירה של מתנות ואני שמחה להעניק לך מניסיוני וליצור חוויה מיוחדת במינה של תחילת שנה! מתחילים את השנה באנרגיה טובה.

אהבה אושר השראה נרתיקים נרתיק משפטים מעוררי השראה משפטים יפים לחיים מוטיבציה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה עיסקית מתנה לחתונה מתנה של אירוע מתנה ללקוחות מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, לבנדר ריח טוב ריחני מתנה לחתונה

חוויות של לקוחות
" דליה יקרה, הרבה צבע, ערכים ושמחה נכנסו לחדר ולמורים בו. מודה לך על עיצוב, שירות ותמונות נפלאות!" תמי וקסמן מנהלת בית ספר מעיינות, כברי
"המחברות ותמונות הערכים יצאו מקסים תודה רבה לך." עדה מנהלת אורט האלון יקנעם
"דליה יקרה תוה על האירוח הלבבי והפתיחות. בחרנו נכון!!! כמובן שלקחנו הרבה ואנחנו נקפיד לבחור בעצמנו. שוב תודות על ההזדמנות וכיף שסופסוף פגשתי אותך" מיכל, ראשון לציון
"דליה יקרה כמו שהמלצת, פיזרתי את המחברות על השולחן, הכל היה ארוז וחגיגי. כל איש ואישה מהצוות לקחו מחברת וקראו את הכתוב עליה. זה היה פשוט נפלא. האוירה הטוב אפשרה להעביר אחר כך בצוות דברים לא פשוטים. תודה שמצאתי אותך, תודה על השירות ותדה על הכל" נאוה, ירושלים.
"דליה בכל שנה אני בוחרת במתנות שלך לסוף שנה ולתחילת שנה, תמיד מאושרת מהבחירה. תודה לך" יעל, קיסריה.

אוירה 8

מתחילים באנרגיה טובה - למה אני מתכוונת?

את המנהלת. אחראית על הכל. אני רואה אותך, פוגשת אותך במהלך השנה. את שמה לב לכל פרט, סופר אחראית, סופר אישה, מגה Woman. אחראית על אנשים וילדים, מבנים ותכנים. אני בטוחה שאת תשמחי להתחיל את השנה באנרגיה טובה. מה שהיה בשנה שעברה – נשאר בשנה שעברה. המתנות של Dalia be happy הן הרבה מעבר למוצר שהן. הן מביאות איתן שובל של שמחה, אנרגיה של התחדשות, אנרגיה טובה. וזה, אם תרשי לי, בדיוק מה שאת צריכה! אני יודעת שתחילת שנה מביאה אתה עומס של משימות. את המשימה הזו, של מתנות תחילת שנה לאנרגיה טובה, תשאירי לי. 

השנה מתחילים עם אנרגיה טובה – זה אפשרי ואפילו פשוט! או בקיצור איך זה עובד?

1. את ממלאה את הטופס המצורף

2. אני מכינה לך הצעה מדויקת למתנת תחילת שנה – להתחיל את השנה באנרגיה טובה! ושולחת לך במייל ו\ וואטסאפ.

2. את בוחרת את המתנה שמתאימה לך וחוזרת אלי.

3. אני מכינה, יוצרת, אורזת לתפארת ושולחת אלייך!

4. את מקבלת את החבילה ומחלקת את המתנות.

5. אני מקבלת ממך הודעת תודה ושמחה. 

6. תודה, הללויה!

ש

אני רוצה לשתף אותך במשהו אישי.

תהליך העיצוב והיצירה הוא תהליך אישי ועצמתי, אמוציונלי והגיוני. אני רוצה להסביר למה אני מתכוונת כשאני אומרת להתחיל את השנה באנרגיה טובה ושמחה. כשאני מעצבת  אני חושבת לא רק על המוצר, או על מה שיש לי לומר. כשאני מעצבת, אני חושבת על מה הוא מביא איתו. חושבת איך אני יכולה ליצור מתנה שתפזר אנרגיה טובה ותבטא את ברכת ה שנה טובה שלך, את ההתחדשות וההתפתחות שלך ולא פחות חשוב, את התקציב שלך. בקולקציית מתנות סוף שנה של Dalia be happy תמצאי מתנות החל מ 7 ש"ח למתנה!

סטודיו Dalia be happy

מתמחה ביצירת מתנות שמחות, בעיצוב שמח. הסטודיו נמצא בבנימינה 

מתנות שיוצרות אנרגיה טובה ושמחה - לנשים וגברים - חלק מהמתנות שתמצאי בסטודיו

מחזיקי מפתחות מרגשים

מחברות מלהיבות

תמונות עגולות

תמונות משמחות למרחב

נרתיקים וקלמרים מלאי השראה

מגנטים מרגשים

מתחילים את השנה באנרגיה טובה!

מנהלת יקרה, רוצה להתחיל את השנה עם אנרגיות טובות וליצור סביבה של שמחה ואהבה בין המורות, צוותי החינוך והקולגות? תחילת שנה היא תמיד הזדמנות להתחלה חדשה! אני מציעה לך לבחור מתנת תחילת שנה  שפותחת את הלב, מפזרת שמחה ואהבה, ויוצרת אנרגיה טובה.

הכוונה שלך + מתנות Dalia be happy 
אנרגיה טובה.

מלאי בטופס המצורף את כמות המתנות הנדרשת, התקציב שלך ואני  מכינה לך הצעה מותאמת. 

8000