חודש הנשים – מבורכת מחוברת לשפע האינסופי

מבורכת, מחוברת לשפע האינסופי זו את, כמו שאת. מבורכת, שופעת, נוכחת. פה, בגלגול הזה. אינך צריכה לעשות דבר. את פשוט צריכה להיות. כי את כבר, מבורכת בהיותך, שופעת, בנוכחותך. תשמחי, תודי ותיהני. 

 

כל כך התרגלנו לראות את מה שלא עד כדי כך שלפעמים, אולי פעמים רבות מדי, אנחנו שוכחות לראות, להרגיש ולדעת את מה שכן. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, מאמנות את התודעה ומזכירות לעצמנו שכל יום קורה משהו טוב. שאנחנו מבורכות. לא פחות. שאנחנו , בתוקף היותנו, בלי קשר לכלום – מבורכות.

אנחנו עוצרות רגע. נושמות את היותנו מבורכות. זוקפות גב. מתמלאות בהרגשה הזו, שממלאת אותנו באינסופיות. בשפע אינסופי.

את, מבורכת. גם אני. מה את אומרת על זה. אני מקווה שאת לא מפטירה בבוז – נו באמת.  אני מדמיינת אותך אומרת לעצמך בחיוך פנימי עמוק – וואללה, לא חשבתי על זה ככה. אני באמת מבורכת!

אני כותבת את המילים האלה מהניסיון שלי. הייתי במקומות חשוכים וגם היום אני שם, מדי פעם. לפעמים אני נוגעת בתחתית הבור שלי, מסתכלת סביבי ושואלת – איך אני יוצאת מכאן. אני נושמת, אולי בוכה, אולי מרחמת על עצמי. ואז, נזכרת, שאני מבורכת. אולי צוחקת על זה אולי בוכה. אני נזכרת שאני מבורכת, שהרוח נושבת בתוכי ולאט לאט אני נרגעת. התודעה יוצרת אצלי טוויסט בעלילה. אני מחליטה עלי.

שפע יש בשפע. השפע אינסופי. ואת, בהיותך כאן ועכשיו בגלגול הזה – מבורכת. אל תשכחי את זה. כשאת עצובה, כועסת. כשאת מרגישה בחוסר. ולא מספיק. כשאת מפחדת שאין, שלא יהיה. תזכרי במשפט הזה שאת מבורכת, מחוברת לשפע האינסופי. חייכי לעצמך. מגיע לך. 

שיהיה לך יום נעים ומלא כל טוב.

עוצמת הנשים החכמות

מבורכת מחוברת לשפע האינסופי היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן