פורצת דרך בשבילי ובשבילך

פורצת דרך בשבילי ובשבילך זו את, שמבינה שיש מסלולים רבים שעוד לא צעדו בהם. וכשאת צועדת בדרך סלולה את מביאה אליה את מה שמיוחד בך. את הארומה הייחודית שלך. כי כולנו, כך או אחרת פורצות דרך.

פורצת דרך בשבילי ובשבילך זו את שמבינה שאין ברירה. את הדרכים האלה חייבים לפרוץ. את מבינה שנשים בדורות קודמים לא ידעו, לא הבינו, לא ראו, לא היתה להן הזדמנות. את מבינה שזה הזמן, זו התקופה שנפרוץ את הדרך. עבורנו ועבור כל השאר.

את יודעת שכשאת פורצת דרך נשים וגברים יבואו אחרייך. על כן האחריות גדולה.

את יודעת שלפרוץ דרך אפשר בהרבה דרכים. זו לאו דווקא מעמד או הישג חיצוני. את פורצת דרך מעצם היותך. 

~~~

פורצת דרך בשבילך ובשבילי זו את, אזרחית שוות זכויות, אשה שוויונית שבעצם היותך הרווחת את הכל ועכשיו כל שנותר הוא להעביר את זה הלאה בגאווה, בהדרת כבוד, בשמחה. כי את, בעצם היותך, עומדת זקופה ומשתפת במשנתך. 
את כבר פורצת דרך.

זו את, שמחלימה מסרטן. זו את, שהקמת קהילה וירטואלית שאי אפשר לתפוס. זו את, שיוצרת. זו את, שעשית גם דוקטורט וגם בתפקיד ניהולי בכיר. זו את, מדענית. זו את, מורה שרואה כל אחת מתלמידותייך ותלמידייך. זו את, שמטפלת בחיילים בודדים. את, שמטפלת בכלבים עזובים. זו את, שמתמודדת בשקט ובאומץ עם השכול. זו את, שבנך נרצח ואת נושאת מילים לכל העם. זו את, שמצליחה להתמודד עם השדים שלך. את, שמתמודדת עם החיים. את, שהקשבת לקולות שבראש ולימדת את כולנו, את, שנמאס לך אז עזבת את כלוב הזהב וממציאה את עצמך מחדש. את, שלא מפסיקה לשכלל את הכלים שלך. את, שממציאה מטודיקה שמשפרת את חיי האדם. את שמעצבת בתים נעימים לאנשים. את, שמבשלת אוכל איכותי וטוב. את, שלא מוותרת. את שהגעת ממקומות רחוקים, את שמגדל ילדים מיוחדים, את שחיה חיים של שגרה, את שמנהלת במשרה גבוהה, את שבחרת להיות חברת כנסת, אולי ראשת ממשלה, את שבבית עם הילדים, את שנסעת למקומות רחוקים, את שרופאה, את שמרפאה, את שמלמדת, את שמטיסה, את שנוכחת .כולנו פורצות של דרך. בשבילנו ובשביל כל מי שיבוא אחרינו.

~~~

פורצת דרך בשבילי ובשבילך זו את, שבחוכמתך הגדולה, בחיבור העמוק לחכמת הנשים הקדומה יודעת ומכירת תודה על הרגע הזה והזמן הזה עכשיו, את מבינה שהדרך שאת פורצת  תהיה שימושית למען רבות וטובות, רבים וטובים אחרייך. הללויה!

~~~

פורצת דרך בשבילי ובשבילך, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של מימוש והגשמה

~~~

משימה מפורצת הדרך אלייך

משימה שבועית: 

1. התבונני סביבך ותגלי את כל חברותייך, פורצות הדרך. תשלחי להן מסר או דברי איתן, תברכי אותן ותודי להן על היותן, פורצות דרך. 

2. במחברת שלך תכתבי שאלה: במה אני פורצת דרך? תכתבי את כל פריצות הדרך שלך ותביעי פליאה. תעריכי ותודי עלייך ועל היותך. בהצלחה.

להזמנת תמונה - פורצת דרך

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן