חודש הנשים – מחוברת אלי ואליכם \ תקשור 3.2

מחוברת אלי ואליכם זו את שהחיבור שלך אל העולם הוא עמוק ואותנטי, עם לב פתוח, שמחה והקשבה. את יודעת שהמסע אל עצמך זה מסע של חיים. כשאת מחוברת את מבינה שאת מהות מוארת ומאירה ובחיבור שלך את מאפשרת ויכולה לגעת בלבבות של אחרים. תודה

מחוברת אלי ואליכם

מחוברת אלי ואליכם. כמי שעוסקת בחיבורים של חוטים, של צבעים, של אנשים אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולבדוק את החיבורים שלך. למה את מחוברת? איך החיבור? מה עוצמת הקליטה? אני לא מתכוונת לחיבור האינטרנט שלי או שלך כמובן על אף שגם זו סוגיה חשובה. יום אחד בו אין חיבור לאינטרנט – שוד ושבר. וכשאת מנותקת ממך? מה קורה אז? האם את בכלל שמה לב שהתנתקת, ממך?

מחוברת, מתחברת.

כל יום קורה משהו טוב. את זוכרת את אי טי? הוא היה חבר מכוכב אחר שבא לבקר אותנו. הוא היה מתקשר ומתחבר עם כל מיני צפצופים. רעשים לא ברורים. בסוף, הוא היה מתחבר. או לא. בתקופה של הסרטן, כשכל עולמי קרס, כשהלכתי לחפש את התשובה, את המזור והשקט חיפשתי חיבור. למי ולמה עוד לא ידעתי אבל מהר מאד הבנתי שאני רוצה תשובה, רוצה מנוחה רוצה להיות בקשר. עם מי? עם עצמי.

כל יום קורה משהו טוב. אין חיים קשים מאלה המתקיימים בנתק שלך מעצמך. יכול להיות שיש לך לכאורה חיים מושלמים – את יפה, את אופה, יש לך בית לתפארת וילדים נהדרים, בעל מושלם, הכנסה גבוהה ובתוך כל זה את ממש, אבל ממש אומללה. יכול להיות שהעטיפה קצת פחות זוהרת ועדיין, את אומללה. זה אכזרי. את מתאכזרת אל עצמך. אני יודעת, הייתי שם. עסקתי בעטיפה. 

—-

אי אפשר להעביר חיים שלמים של ניתוק. כי זה כואב. הניתוק מכאיב בכל הגוף. כשאת מתחברת לעומק עצמך, החיבור שלך אלייך משפיע לחיבור שלך לייעוד שלך, להגשמה שלך, לאנשים סביבך. זו מהות האושר. 

אם את מזדהה, צאי לדרך שלך. תתחברי. תהיי אמיצה. עזבי את האשליות, תרפי ממה את חושבת שאת רוצה. צאי למסע שלך, תתחברי אל עצמך, אלייך. כנסי לשורשים לך. תהיי את. שם, בתוך החיבור העמוק אלייך, החיבור שלך אל עצמך ואל אחרים יהיה הדבר הכי טוב שקרה לך אי פעם בחיים. 

—–

חיבור שלך אל עצמך זה מסע של חיים. זה לא קורה ברגע. אבל הצעד הראשון שאת עושה לכיוונך הוא הצעד הכי משמעותי שתעשי בשבילך. ואת יודעת כבר שכשאת טובה אלייך את טובה גם לאחרים. תתחברי אלייך. בלי בושה. את לא פדיחה. את מהות מוארת ומאירה. יש לך יעוד, מטרה וסיבה. תני לילדות ולילדים שלך מופת ודוגמה. תתחברי אלייך, תהיי את.

—–

וכשאת מחוברת אל עצמך ההדרכה שלך מגיעה, היא כבר פה. כי היא חלק ממהותך, מנשמתך, מהיותך. תתחברי, תתחברי אלייך עכשיו. תתחברי אלייך. 

ואיך זה קורה בפועל? כשאת מחליטה עם עצמך, אפילו בלחש, עדיף בקול רם שהגיע זמן להשתנות, לשנות, לחבר – העזרה מגיעה. תתבונני בסימנים. באנשים שסביבך. 
כשחליתי בסרטן והייתי חסרת אונים בצורה הכי בוטה נגשה אלי מכרה ונתנה לי פתק בכתב יד עם המלצה על מטפלת. זו היתה פעם ראשונה בחיי שהסכמתי ללכת למטפלת הוליסטית, זו היתה תקופה קצת פחות מודעת. בעקבות הביקור אצל המטפלת הלכתי ללמוד תטה הילינג. חברה ספרה לי הלכתי למתקשרת. הייתי כל כך חלשה וחסרת אונים אמרתי – גם אני רוצה ללכת. מאז למדתי תקשור ואני מתקשרת כבר שנים. כשביקשתי תשובה היא הגיעה.

לא, זה לא היה קל בשום דרך וצורה. אבל זו היתה הדרך. חליתי בסרטן, הייתי חסרת אונים, ההתנגדויות הוסרו כי לא היה לי כח והתחברתי אלי. ואל ההדרכה. ואליכן.

ופשוט, טוב לי עכשיו. תשמרי עלייך.

 אוהבת אותך.

 

עוצמת הנשים החכמות

מחוברת אלי ואליכם היא דמות, עוצמה, חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות.
כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן