תקשור שבועי 17.11.21

שלום אשה יקרה מדי שבוע גם השבוע אנחנו פה כדי לדבר איתך ולהעביר לך מסר שאם תקשיבי לו, תוכלי לחוש הקלה והטבה ביומיום שלך. פשוט ככה. כי אנחנו פה, רחוק ממך וממש קרוב אלייך רוצים לראות אותך שלמה, מוגשמת, אוהבת, מרוצה. פשוט מרוצה.

האנושות בעידן חדש.

אנחנו מדברים ורוצים ממך הקשבה והפנמה. אנחנו פשוט מאד פה בשביל להקל עלייך להיות בפשטות חייך, פשטות לבך. מתחילים. בבקשה, תקשיבי עם הלב, עם האוזניים. תהיי פתוחה והסירי התנגדות. פשוט תסירי התנגדות.

 

זו תקופה של מעבר. המעבר האנרגטי מורגש באנושות ככאוטי. אבל זה לא באמת כאוס. זה שינוי. שינוי גדול ומשמעותי של חיים עם משמעות, חיים של מהות והגשמה. ככל שהדברים נעשים קלים יותר ככה המורכבות עולה. על כן אנחנו כאן, בכל יום חמישי מביאים אלייך מילים של עידוד, מביאים אלייך הנחיות מדויקות של רוחניות מעשית. כי הרוחניות איננה מנותקת מהיום יום. נהפוך הוא. היא היומיום. וברוחניות יש את כל התשובות לחיים רכים, פשוטים, טובים.

 

את אשה ביונית, בעל כח על

את זוכרת שראית בעבר תוכניות מדע בדיוני ובהן יש דמות שהיא בעלת כח מיוחד במינו? אז הכל נכון. את בעצמך אותה גיבורה ביונית בעלת כוחות על. לא רק את כמובן. לכל בני האנוש יש כח על והוא כח בריאת המציאות וכח ההגשמה
את בעלת הכוחות האלה, את פשוט לא יודעת את זה. לא ניכנס כרגע לשאלות למה את לא יודעת (ואולי את יודעת, אולי שמעת שמועות ואולי את יודעת ולא מעזה להשתמש ממש ועד הסוף…) ומי הסתיר את זה ממך. מה שחשוב הוא שהרגע הזה, כאן ועכשיו הוא רגע שמשנה את חייך. ממש ככה. את מוכנה להמשיך?

דמייני לך שבאמצע המצח שלך יש לך כמו שלט ובאמצעותו את שולטת במציאות. את יוצרת אותה. את בוחרת מה יקרה. את מגשימה. את החלומות שלך. בין אם את מודעת להם ובין אם לא. 

בין אם את חיה ככה או לא, בין אם את מאמינה או לא, זו המציאות, זו האפשרות. זה שאת לא יודעת את זה לא אומר שזה לא נכון. ביקשנו שתהיי עם פתיחות, שתקשיבי היטב. אמרנו שזה משנה חיים הידע שיש כאן היום.

ואיך זה עובד בפועל, את שואלת. מיותר שניכנס כרגע לכל הפיזיקה שעומדת מאחורי כח העל שלך, כח יצירת מציאות וכח ההגשמה. את יכולה למצוא המון מהידע ברחבי הרשת. הכל קשור לפיזיקה קוואנטית, הכל אנרגיה דחוסה, האנושות כולה שדה אחד שמופעל באמצעות רטטים של אנרגיה. חשוב לנו כאן ועכשיו לחדד את הטכניקה.

כח יצירת מציאות - כח ההגשמה

המילים שאת אומרת, המחשבות שלך הן רטטים. הן יוצרות מציאות. הן המציאות שלך. בדיוק ככה. תנשמי אל העובדה הזו. תסכימי להכיל. תתמסרי. אנחנו יודעים, את נולדת לידע אחר ועכשיו מבקשים ממך לשנות את כל מה שידעת. זו בטח לא הפעם הראשונה שאת שומעת על זה, ייתכן שאת כבר חיה ככה וייתכן שאת עדיין מתלבטת. ואולי בעיקר הודפת. 

אנחנו מבקשים ממך. תביני, זו מציאות אמיתית. שימי לב לדוגמה קטנה ופשוטה.

את רוצה לבשל משהו, למשל חביתה. איפה מתחילה החביתה? במחשבה שלך. כי הרי יכולת לאכול אינסוף דברים אחרים.  את חושבת על חביתה ואחר כך צועדת למקרר, מוציאה ביצה או שתיים ומכינה, חביתה. או שהולכת לבית הקפה השכונתי ומזמינה חביתה. כמה שזה נשמע לך קטן ולא משמעותי – את בראת מציאות. חשבת על חביתה, אמרת חביתה ואכלת חביתה. ככה פשוט.

ככה זה בדיוק עובד. הרטט שלך מייצר רצון מסוים, הרצון עובר דרך המחשבות שלך, את אומרת ומבטאה את הרצון והנה, זה קורה.

כי במצח שלך יש מן שלט כזה ובאמצעותו את שולטת, גיבורת על שאת, שולטת ויוצרת מציאות, שולטת ומגשימה.

התנאי היחיד הוא שזה לטובתך ולטובת הכלל.

זה עובד גם הפוך.

בגלל שלא נולדת למציאות הזה בה הידע הזה היה פתוח ואפשרי לכולם, במקום להשתמש בזה ולברוא לך מציאות את שוללת \ הודפת \ מנהלת משא ומתן \ מוכיחה שאין סיכוי ו \ או ממלאת את הראש שלך במחשבות שליליות שכשהן מוגשמות החיים קשים כי המחשבות קשות. אין לי, את אומרת. חסר לי, את מקטרת. אני לא מספיק את זועקת. לכולם יש ולי לא את משווה. והנה. באמת אין לך, ואת לא מספיק וחסר לך ולכולן יש ולך לא. כי זו המציאות שיצרת. זו ההגשמה של המילים שלך, המחשבות שלך. מילים ומחשבות יוצרות מציאות ולך יש כח על. כמו שאמרנו.

 

 

נכון, זה ידע חזק. קשה להבין איך לחיות ככה. נאמר לך בפשטות – קפצי למים. ברגע שתחליטי, יגיעו לפתחך מורים טובים. קפצי למים. תביני שהדברים עובדים קצת אחרת ממה שאת רגילה לחשוב. תני לעצמך זמן, יכול להיות שתרצי להעמיק בלמידה, אנחנו נמשיך להסביר בשבועות הקרובים, כאן, בתקשור השבועי של "כל יום קורה משהו טוב" אצל דליה ברנובר. מאד חשוב ללמוד ולהתפתח ולהכיר את עצמך ולהשתמש בידע הזה שהופך את החיים למציאות בלתי נתפסת. וזה כל כך חשוב שתעמיקי בידע הזה כדי שתוכלי לחיות חיים טובים, שלמים, של הגשמה עצמית והגשמה סביבתית.

למענן ולמען הדורות הבאים.

 

משימה שבועית.

1. תקשיבי למחשבות שלך. תהיי מודעת לכמות המחשבות השליליות, הכמעט מרשעות שמתגלגלות לך בראש. תתבונני עליהן ותביני כמה הן מזיקות כמה הן רעילות. כרגע, רק תתבונני. 

2. תשני שפה. דברי הווה, דברי חיובי. דברי ותספרי ותשתפי רק במה שיש לך, בדברים הטובים שמקיפים אותך. דברי עברית חיובית.

את מוזמנת לשתף אותנו בתחושות שלך כאן בתגובות או בפייסבוק.
נשמח לשמוע אותך, תודה שהקשבת נתראה שוב בשבוע הבא, ההדרכה.

 

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן