פשטות תקשור שבועי 6.1.2022

זו היא קריאה אחרונה לנשים הנהדרות לעלות על הטיסה שלנו למקום הטוב מכולם, למסע בזמן, למסע בתודעה הכי נפלאה בעולם. זו היא לא באמת קריאה אחרונה אבל זו היא קריאה נמרצת אליכן להצטרף אלינו במסע שלכן אליכן.

מי נשארת מאחור? מי לא עולה על הטיסה?

וברצינות.

אנחנו – תקראי לנו הדרכה גבוהה, תקראי לנו חכמה או אינטואיציה, זה לא משנה. כשאנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו אנחנו בעצם מזמינים אותך אלייך. אל המהות שלך, אל הנוכחות שלך, אל הפשטות שלך. כן, ככה פשוט.

כי זה פשוט בסך הכל. זה רק נראה מסובך. הקשר ביננו ובינך הוא קשר זמין, פשוט ומיטיב. את רק צריכה להסכים לראות כי אנחנו סביבך. שולחים לך סימנים, מכוונים אותך. לפעמים אין ברירה ואת חווה כשלון או תסכול אבל זה רק עוד סימן בדרך שאנחנו שולחים לך.

תפקחי עיניים לרווחה. תפקחי אוזניים, תגעי, תטעמי, תחיי, תרגישי ובעיקר תפתחי את הלב שלך כי הקשר ביננו הוא לבבי, עמוק ומלא אהבה. זה הקשר שאנחנו רוצים ושואפים שיהיה לך בינך לבין עצמך.

 

כן אנחנו יודעים. זה נראה לך מוזר ולא ברור. בלתי אפשרי. ואולי כבר הבנתי שיש עוד משהו פה, בעולם המופלא והנורא כאחד הזה. ואולי את מרגישה מנותקת ממך ואולי מחוברת מעומק ליבך.

תראי, אנחנו יודעים שלעיתים עומס המשימות מכריע. אבל הגעת לשלב שמבקש ממך קצת להרפות. קצת לשחרר אותך. לאפשר לך להיות רגועה, שקטה, מחוברת. כי מה בעצם את צריכה? כבר יש לך הכל. 

חלמת, הגשמת, יצרת, הרסת, בנית מחדש, הספקת. ועכשיו זה הזמן שלך להיות. פשוט להיות, להיות בפשטות.

אבל את זה את מתקשה לעשות. כל כך רגילה לרוץ, להתרוצץ, מכורה לעומס.
תעצרי רגע תבדקי, האם זה עוד טוב לך? האם את במיטבות לה את ראויה?
אם כן – תמשיכי, אם את מרגישה שאת מגזימה, תעצרי. תעצרי רגע, תנשמי עמוק ותבדקי איך את חוזרת לפשטות מהותך. איך את נומת אותך עמוק וקצת מוותרת, קצת משחררת את הזמן, את המירוץ והעומס. קצת מפנה לך! זמן מיטבי, זמן חומל להווייה של שקט.

 

אנחנו אף פעם לא שופטים אותך. תמיד בעדך. מתבוננים בך, אוהבים אותך, יחד עם זאת, לעולם לא מוותרים לך ועלייך. כי את ראויה ומגיע לך לחיות טוב. להיות בטוב. 

את כבר לא ילדה. הזמן שלך הוא עכשיו את מתגעגעת אלייך, העולם זקוק לך מיטיבה וטובה. קודם כל אלייך, אחר כך אל השאר. אלו לא מילים גבוהות שאין בהן תכלית. זו היא הכוונה, הוראת דרך. תנשמי עמוק, תתמקדי בעיקר ותני לעצמך מרחב של זמן מיטיב וטוב. תהיי טובה אלייך, תהיי פשוטה. תנשמי. תרגעי.
כי מגיע לך, כי את ראויה.

באהבה גדולה, ההדרכה.

לקריאה של כל התקשורים, כאן

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

תקשור אישי

אם את מרגישה שחסרות לך תשובות, שאת רוצה לדעת עוד דברים, אני מזמינה אותך לבקש ממני תקשור עבורך. את מוזמנת, בשמחה כל הפרטים, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן