חודש הנשים – יוצרת את מציאות חיי

יוצרת את מציאות חיי זו את שמבינה שאת ורק את יכולה ליצור את המציאות שלך במיטיבה. את מדמיינת, רוטטת אותה אותה וצועדת להגשמה שלה בשמחה, נחישות ואהבה גדולה לעצמך, לחיים ומציאות חייך. הללויה!

 

 יוצרת את מציאות חיי מזכירה לך שאת ורק את האחראית היחידה עלייך. את יוצרת בעצמך את הטוב, את המעולה, את המיטיב וגם את כל השאר. 
~~~
יוצרת את מציאות חיי מבקשת ממך לא לכעוס, להיות מתוסכלת או מיואשת. הרעיון שאת ורק את יוצרת את מציאות חייך הוא מהפכני, רדיקלי, מאתגר. תני לעצמך רגע להבין אותו.

כל יום קורה משהו טוב. יוצרת את מציאות חיי זו את ואני שהבנו ולמדנו והפנמנו ועכשיו אנחנו מבצעות. אנחנו יוצרות את מציאות חיינו. לקח לנו זמן להאמין, וגם עכשיו אנחנו מתקשות לפעמים. אני יוצרת את מציאות חיי, את יוצרת את מציאות חייך. עכשיו, מה לעזאזל עושים עם זה? נושמים עמוק, נרגעים. עוצמים עיניים. מדמיינים. לומדים איך לעשות את זה. ויוצרים. 

 יוצרת את מציאות חיי. אני מעצבת. כל מוצר שאני יוצרת מתחיל בדמיון. אחר כך, אני מגשימה את מה שדמיינתי. לא אחת יש שיבושים בדרך אבל בתכל'ס, ככה זה עובד. בדיוק ככה אנחנו יוצרים מציאות: מדמיינים ומגשימים

זו זכות גדולה לחיות בעידן שידע ההגשמה זמין. אם את מרגישה קושי בהגשמה – תבחרי לך מאמן טוב, יועץ רוחני שיעזור לך בתהליך המופלא הזה.

כל יום קורה משהו טוב. לכי תגשימי. תהיי אמיצה. תכיני רשימה של דברים שאת רוצה להגשים דמייני אותם קורים. אפשרי להם לקרות. תפסיקי להפריע לך. תיהני. תזכרי. את יוצרת את מציאות חייך. תתחילי בקטנה, תרחיבי בגדול. לכי על זה. בהצלחה!

משימה מיוצרת את חיי

עצמי את העיניים ותחשבי על כל הדברים הטובים שיצרת בחייך. חייכי עליהם. את יכולה לרשום ולהוסיף אותם לרשימה. תודי על כל אחד ואחת מהם ותזכרי שכמו שיצרת אותם את יכולה להמשיך וליצור עבורך את מציאות חייך הטובה והמיטיבה. הללויה.

מוצרים שיוצרת את מציאות חיי מופיעה בהם

בלחיצה על התמונה תגיעו להזמנה

 

מחברת  בגודל A5 

סלסלה 

מחברת ספירלה בגודל A5

עוצמת הנשים החכמות

יוצרת את מציאות חיי היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

תגובה אחת
  1. אורית גליקסמן

    אשמח לקבל ממך מידע.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן