יוצרת את מציאות חיי

יוצרת את מציאות חיי זה הגילוי הכי מרגש שגיליתי בחיי. אני יוצרת את מציאות חיי. את יוצרת את מציאות חייך. זהו. אין יותר את מי להאשים, אין דרך לברוח מזה. אני יוצרת את מציאות חיי.

 יוצרת את מציאות חיי מזכירה לך שאת ורק את האחראית היחידה עלייך. את יוצרת בעצמך את הטוב, את המעולה, את המיטיב וגם את כל השאר. 
~~~
יוצרת את מציאות חיי מבקשת ממך לא לכעוס, להיות מתוסכלת או מיואשת. הרעיון שאת ורק את יוצרת את מציאות חייך הוא מהפכני, רדיקלי, מאתגר. תני לעצמך רגע להבין אותו.

כל יום קורה משהו טוב. יוצרת את מציאות חיי זו את ואני שהבנו ולמדנו והפנמנו ועכשיו אנחנו מבצעות. אנחנו יוצרות את מציאות חיינו. לקח לנו זמן להאמין, וגם עכשיו אנחנו מתקשות לפעמים. אני יוצרת את מציאות חיי, את יוצרת את מציאות חייך. עכשיו, מה לעזאזל עושים עם זה? נושמים עמוק, נרגעים. עוצמים עיניים. מדמיינים. לומדים איך לעשות את זה. ויוצרים. 

יוצרת את מציאות חיי. אני מעצבת. כל מוצר שאני יוצרת מתחיל בדמיון. אחר כך, אני מגשימה את מה שדמיינתי. לא אחת יש שיבושים בדרך אבל בתכל'ס, ככה זה עובד. בדיוק ככה אנחנו יוצרים מציאות: מדמיינים ומגשימים. 

זו זכות גדולה לחיות בעידן שידע ההגשמה זמין. אם את מרגישה קושי בהגשמה – תבחרי לך מאמן טוב, יועץ רוחני שיעזור לך בתהליך המופלא הזה.

כל יום קורה משהו טוב. לכי תגשימי. תהיי אמיצה. תכיני רשימה של דברים שאת רוצה להגשים דמייני אותם קורים. אפשרי להם לקרות. תפסיקי להפריע לך. תיהני. תזכרי. את יוצרת את מציאות חייך. תתחילי בקטנה, תרחיבי בגדול. לכי על זה. בהצלחה!

 

משימה מיוצרת את מציאות חיי אלייך

עצמי את העיניים ותחשבי על כל הדברים הטובים שיצרתי בחייך. חייכי עליהם. את יכולה לרשום ולהוסיף אותם לרשימה. תודי על כל אחד ואחת מהם ותזכרי שכמו שיצרת אותם את יכולה להמשיך וליצור עבורך את מציאות חייך הטובה והמיטיבה. הללויה.

להזמנת תמונה - יוצרת את מציאות חיי

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן