עוצמתית מחוברת למהות שלי

עוצמתית, מחוברת למהות שלי זו את, שלא מוותרת לך ומתחברת לעוצמה שלך שהיא המהות שלך שוב ושוב ושוב גם כשזה קל וגם כשזה קשה. את יודעת, כבר עברת דבר או שניים ואת יודעת שהפתרון לכל בעיותייך נמצא בך.

עוצמתית, מחוברת למהות שלי זו את, אחרי שחקרת ובדקת ויצרת ועשית את יודעת שאת במיטבך כשאת בעצמה שלך. העוצמה שלך אינה דורשת ממך מאמץ או מעייפת אותך. היא פשוט שם, בשבילך ולמענך. כל שעלייך לעשות זה לנשום עמוק, להתחבר אליה. היא כבר נמצאת.

בתוך העוצמה שלך נמצא הביטחון שלך, הידיעה שמה שלא יקרה את והיא ביחד. במהלך השנים את צוברת הרבה עוצמות ואת יודעת איך לנהל אותן, מתי להשתמש באיזו עוצמה. עוצמת החברות, עוצמת הנתינה, עוצמת האימהות וכן הלאה. אבל יש עוצמה אחת שהיא  ממש את, המהות שלך. ההגשמה שלך. כשאת מסונכרנת איתה את במיטבך. 

יכול להיות שבמהלך השנים שכחת אותה. שכחת כמה יפה את מציירת ואולי התחברת אליה והפכת להיות מאיירת. אל תיבהלי מהמילה עוצמה. אולי היא נשמעת מוגזמת אבל זה בדיוק זה. העוצמה שלך היא תמצית הטוב המזוקק שלך.

 

לפעמים את שוכחת את הסופר כח שלך. לפעמים את שוכחת שיש בך כח על שאת סופרוומן. תני לעצמך אות וסימן איך להדליק את העוצמה הזו – משהו קטן ומצחיק כמו גירוד באף או למשוך את אוזן ימין.

את אותה ידיעה שיש בך עוצמה, שאת במיטבך שהיא פועלת תעבירי הלאה. לחברה, לילדים. תזכירי להם שגם כשהם מרגישים רע, כדאי שיזכרו בסופר כח שלהם כך שישאבו ממנו השראה.

לפני שנים רבות כשבני היה בכיתות יסודי הוא שאל אותי איך זה ש י', שהיה חבר שלו מצליח כל כך במבחנים בלי ללמוד בכלל. חייכתי, ושאלתי אותו האם י' יודע להכין חביתה. הבן שלי כבר מזמן הכין לעצמו ולנו חביתות. הוא חייך, הבין את המסר. 
לכל אחד ואחת מאתנו יכולות, כישורים וסופר כח. עוצמות שנוכחות בנו ורק מחכות שנשתמש בהן. אז תפסיקי להתקמצן על העוצמה שלך, אל תיבהלי ממנה ותהיי. עוצמתית, מחוברת למהות שלך.

אל תפחיתי ערך ממי שאת ומה שאת כשאת מחוברת לעוצמה שלך. כנראה שזה בדיוק מה שאת והיקום כולו צרכים ממך, כאן ועכשיו.

משימה

משימה מעוצמתית , מחברת למהות שלי אלייך

רישמי במחברת את העוצמות שלך. 

דרגי אותן

תהיי אותן, תחיי אותן, תתחברי אליהן.

תזכירי לך, ברגעים שאת צריכה את החיבור שלך בעזרת סימן שנתת לעצמך.

אם התחברת לעוצמתית מחוברת למהות שלי את מוזמנת להזמין את התמונה להעמקת האמירה. התמונות של Dalia be happy הן מילים יוצרות מציאות. כשאת תולה אותן לנגד עינייך את מאפשרת למילה, לאנרגיה להיות איתך וסביבך ולהגשים אותם סביבך. לבחירת קולג', מוזמנת לכאן (לחצי על המילה)

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן