הזדמנות של פעם בשנה!

פעם בשנה אני מזמינה אותך ליצור עבורך, על פי הצרכים שלך מחברת ממותגת בהתאמה אישית. מיד אסביר לך את כל הפרטים, לפני כן, דמייני איתי לרגע –
תחילת מפגש, סדנה, כנס, פגישת תחילת שנה. על השולחן מונחות, מסודרות, מזמינות מחברות אישיות ומרגשות. כל מי שמצטרף ומצטרפת למפגש, לסדנה, מחכה לו מחברת. עם משפט, צבעונית והשראה. במחברת גם משפט ברכה שלך, שם החברה. מתרגשת מהרעיון? יש לך הזדמנות של פעם בשנה להגשים את החוויה. מחברות בהתאמה אישית. זה הרגע להזמין.

מחברת בהתאמה אישית

את מוזמנת למלא את הטופס ואני חוזרת אלייך. חשוב לי שתשימי לב

העיצובים, לבחירתך (בטופס מספיק לציין את מספר העיצוב)

מחברת ממותגת בהתאמה אישית.

בשנה שעברה – מנהלת קרית החינוך ביוקנעם בחרה את המחברת עם הכיתוב הנ"ל –באורט אלון יוקנעם – הכל אפשרי. כך בחרה בשנה שעברה מנהלת קריית החינוך ביוקנעם. איך זה יהיה כתוב אצלך?

מיתוג אישי זו תחושה של שייכות

בין אם את מנחה של סדנאות, מנהלת של בית ספר או כל משרה אחרת, את יודעת ומודעת לכח של השייכות, הכח של המיתוג. תמיד ובעיקר בזמנים מיוחדים. 
אני מזמינה אותך להשתמש בהזדמנות ולהזמין מחברת מעוצבת בהתאמה אישית

למי מתאימה ההצעה שלי?

בתמונה, המחברות שהזמינו לפני כשנה סיגל ויעל, פורמט המחברת קצת שונה, הרעיון הוא אותו רעיון. 

איך זה עובד - מחברת ממותגת בהתאמה אישית?

1. את בוחרת דוגמה ממבחר העיצובים שהצעתי 
2. את מחליטה מה תרצי לכתוב
3. את שולחת אלי את המידע – בטופס המצורף, בטלפון, במייל או בוואטסאפ
4. אני מעצבת ושולחת לך דוגמה לאישור
5. אני מפיקה, את מקבלת את המחברות אלייך או מגיעה לאסוף.
בתמונה – דוגמאות למחברות ( מראה שונה, הרעיון אותו רעיון) שיצרתי עבור יעל תבורי – שמוציאה טיולים למשפחות וסיגל גריבי, שמלמדת את תורת ימימה.

מחברת ממותגת בהתאמה אישית את מוזמנת למלא את הטופס ואני חוזרת אלייך.

חשוב לי שתשימי לב

העיצובים, לבחירתך

נעים מאד, אני דליה ברנובר בעלת הסטודיו והמותג Dalia be happy

אני מעצבת ויוצרת. לאורך השנים צברתי ניסיון רב בעיצוב ויצירה של מתנות ואני שמחה להעניק לך מניסיוני וליצור עבורך את המחברת המרגשת בהתאמה אישית. אני מעצבת את המחברות עם הרוח הטובה שנותנת לי השראה ליצירת מחברת משמחת ומעצימה. אני רואה ביצירת המחברות שליחות של אהבה, הכרת תודה ונתינה. בתהליך העיצוב אני יודעת שהמתנה אמנם חשובה אבל המסר שמגיע ממנה חשוב לא פחות על כן אני שוזרת מסרים של שמחה, אור ואהבה. תודה.

לקוחות מספרות

"דליה התלבטתי והקשבתי ללב שלי ואני מאושרת. בתחילת שנה חילקתי לכל אנשי הצוות את המחברות המדליקות וכולם שמחו והעריכו. תודה!"

"דליה, אין עלייך, אין על המחברות שלך!"

"תקשיבי, המחברות עושות את העבודה. אני מחלקת אותם בתחילת סדנה ומפגש ואני ממש מרגישה שהן קיצור דרך ללב של המשתתפים. שיחקת אותה, תודה!"

מחכה לשמוע ממך

 דליה  052-2948487