ראויה לכל הטוב שקורה לי

ראויה לכל הטוב שקורה לי. היום, אתחיל בשאלה. האם את מרגישה ראויה לטוב? או כשאת חווה משהו רע את מרגישה ראויה לו? ראויה לכל הטוב שקורה לי היא אנרגיה חשובה, משמעותית מאד להתפתחות שלך והיא כאן כדי להגיד לך שאת ראויה. את לא סתם ראויה את ראויה לטוב.

המסר גם מוקלט, מוזמנת להקשיב

ראויה לכל הטוב שקורה לי מגיעהלכאן כדי להזכיר לך שאת ראויה לכל הטוב שקורה לך. אני יודעת, יש לך לפעמים מחשבה שהטוב הזה – לא מגיע לך ופתאום הוא מתרחק. הזוגיות לא משהו, היומיום לא משהו, חשבון הבנק לא משהו. החיים לא משהו. וכשקורה משהו טוב את כל כך נבהלת שאת, בלי שאת יודעת פשוט מחרבת ומחזירה את המצב לקדמותו.

כי את, עמוק בפנים לא מרגישה ראויה לטוב. את חושבת שמצב שהוא השרדותי, מתפשר ואולי אפילו רע זה מצב צבירה הגיוני לחיים. אז זהו, שלא. אני כאן בשביל לומר לך ש – לא ולא ולא. את ראויה לכל הטוב. כשאת ראויה לכל הטוב הוא קורה לך ואז את ראויה לכל הטוב שקורה לך. 
רק אחרי שתרגישי ראויה לטוב הוא יקרה ויישאר. רק אז את תפסיקי לחרב את חייך במו ידייך. ראויה לכל הטוב שקורה לי זה תדר, מצב חיים. התדר הזה משפיע על כל החיים שלך. אז עכשיו זה הזמן. להיות ראויה לכל הטוב, עם דגש על הטוב שקורה לי.
רק את יודעת מה זה טוב בשבילך. הזמן הוא עכשיו.

ראויה לכל הטוב שקורה לי זו את שמסכימה לנקות את העבר, להרים ראש, לזקוף את הגב ולחיות את החיים שלך בפשטות, בצניעות, בענווה, בהכרת תודה גדולה  ובידיעה הברורה והחד משמעית, שאת ראויה לטוב ולהרבה ממנו. אני מזכירה לך שאת גם השראה לכל אהובייך שסביבך.

אנחנו כולנו יצירות של אלוהים. כשנבראנו, אלוהים השאיר בכל אחד ואחת מאיתנו ניצוץ ממנו כדי לחבר אותנו אליו. באלוהות שבנו יש תשובה להכל. ולמרות כל זה אנחנו מתעקשות לסבך, להקשות, להעמיס ולדחות. מתעקשות לבחור בקושי. הזמן הוא עכשיו. כרגע. מי שאת ומה שאת. תתחברי אלייך, תתחברי אל הניצוץ האלוהי שלך תהיי ראויה לחיים טובים, שמחים ונעימים. את, כמו שאת, זה הכי טוב שיש.

משימה מראויה אלייך.

יכול להיות שאת בתקופה קשה. מכל סיבה – איך ראויה לכל הטוב שקורה לי עוזרת לך? בהסכמה. תסכימי להיות ראויה לכל הטוב שקורה לך. תאספי דברים טובים שקורים לך – לכל אחד ואחת הם קורים ולאט לאט תרגישי איך הרוח משנה את הכיוון ואת לא רק ראויה לדברים הטובים שקורים לך, הדברים הטובים פשוט, קורים לך.

מה הם דברים טובים? אני מדברת על זה הרבה בבלוג שלי. זה יכול להיות חיבוק של ילד, חיוך של שכן, פרפר שעף לידך. זו יכולה להיות מחווה נעימה שמישהו עשה לך וזה יכול להיות משהו גדול שקרה לך היום. זו יכולה להיות גם סתם, הרגשה טובה שיש לך היום. אהבה עצמית. שביעות רצון. תהיי ראויה לכל הטוב שקורה לך. תרגישי ככה. והטוב, פשוט יקרה. מבטיחה. קחי בחשבון שתהליך של השתנות לוקח כחודש, לפחות. תדבקי בו, אל תוותרי לך. תבקשי עזרה אם את צריכה. אני מזכירה לך, את ראויה לכל הטוב שקורה לך. והטוב שלך אינו הטוב של מישהי אחרת. הללויה.

להזמנת תמונה - ראויה לכל הטוב שקורה לך

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה. התמונה של ראויה לכל הטוב שקורה לי תתמוך בתהליך שלך, ממליצה להניח אותה לנגד עינייך במקום בולט ולקבל ממנה השראה. 

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן