אני אוהבת אותך.

אני באמת אוהבת אותך עוד לפני שהכרתי אותך. כי אני כזו. אני אוהבת אנשים. אוהבת שאתן מגיעות אלי, אוהבת שאתן מתפעלות מהבית שלי, אוהבת שאתן צוחקות מהבדיחות שלי, אוהבת לשמוע את הסיפורים שלכן. בגלל האהבה הזו, אני מזמינה אותך להצטרף אלי, למועדון הריפוי וההגשמה דרך עיצוב ויצירה.

מה מרטיט לך את הלב? מרגש אותך?

סריגה, רקמה, צבעים, יצירה, אפליקציה, השראה, זמן איכות, ריפוי, הגשמה, עיצוב, התפתחות, חוטים, מלאכות, חברותא, תקשור, הכלה, שמחה, מנדלות, מדיטציה וכל מה שביניהם
—–
אם המילים האלה מרגשות אותך,
אם המילים האלה יוצרות אצלך געגוע
אם את מתגעגעת לעצמך, ליכולות שלך, להתפתחות שלך, לעומק עומקו של לבך
אם את יודעת שהגיע זמן שתבואי לידי ביטוי
אם את יוצרת ורוצה להרחיב את הכלים
אם הגיע הזמן שלך, לעצמך
אם את מרגישה שבשלב הזה, הילדים בגרו ופתאום הכל משתנה ואפילו, יש לך זמן לעצמך
בואי ותצטרפי אלינו, למועדון הריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. 
פשוט, בואי. בואי, פשוט.

מועדון הריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה

מרחב פתוח ליצירה, לעיצוב, לריפוי, לחיבור עמוק ובעיקר – מרחב מאפשר בו אני מכוונת אותך ליצירה של לבך.
המפגשים יתנהלו באופן פתוח ואישי, כל יוצרת בפרויקט שלה במגוון טכניקות מתחום המלאכות – סריגה במסרגה אחת, רקמה וציור בחוט ומחט, אפליקציה ושילוב בין הטכניקות.
בכל מפגש אני אנחה בנושא ותהיה אפשרות ליצור בהנחיה או לבחור פרויקט מונחה אחר מתוך מבחר האפשרויות שיש.

מועדון ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה

למי מתאים המועדון?

אם רק הייתי יכולה להעביר אלייך את ההתרגשות שלי!

בואי למועדון ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה!

מועדון ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה -

מסלולים והצטרפות

מגיעה פעם אחת

הרשמה שנתית

כרטיסיה

מגיעה פעם אחת זו את, שרוצה להגיע פעם אחת, ליצור, לקבל השראה ולהמשיך הלאה. יש לך מקום אצלנו במועדון, את מוזמנת! את מגיעה ויוצרת כרצונך. עלות מפגש חד פעמי: 150 ש"ח. המחיר כולל חומרי גלם בסיסיים, אם תרצי ליצור משהו מורכב, נדבר ואעדכן אותך בעלות חומרי הגלם. איך מצטרפים למפגש חד פעמי?
את מדברת איתי ומבררת שיש מקום פנוי ומה הפרוייקט שתרצי לעשות ואנחנו קובעות. את מגיעה ויוצרת בהנאה גדולה! לתאום, דברי איתי  052-2948487 behappydalia@gmail.com
—-
הרשמה שנתית מיועד לך, שיודעת שזה המקום עבורך. שעתיים בשבוע את מקדישה, עבורך. מגיעה, משילה מעצמך את טרדות היומיום ומקדישה את עצמך לריפוי והחלמה דרך עיצוב ויצירה. את יוצרת ומתקרבת, אל עצמך. אושר גדול, תודה!
הרשמה שנתית תהיה מהרגע שנרשמת עד סוף יוני 2020. עלות חודשית בהרשמה שנתית: 500 ש"ח לחודש ל 8 שעות – 62 ש"ח לשעת מפגש! 
התשלום כולל חומרי גלם בסיסיים, במקרה של פרויקטים גדולים, יהיה תשלום נוסף.
להרשמה, דברי איתי  052-2948487 behappydalia@gmail.com

—-
כרטיסיה ל 10 מפגשים מיועדת לך, שהרשמה שנתית גדולה עלייך אבל 10 מפגשים זה נהדר! את מוזמנת להגיע וליצור, להשאיר את הכל מאחורייך ולהגיע לחברותא של עיצוב, יצירה והתפתחות אישית! כרטיסיה של 10 מפגשים עולה 1350 ש"ח – 67 ש"ח למפגש! להרשמה, דברי איתי behappydalia@gmail.com 052-2948487

נעים מאד, אני דליה ברנובר

אני מעצבת, יוצרת, מרפאה ומלמדת. בעלת המותג Dalia be happy ויוצרת השיטה ריפוי והשראה דרך עיצוב ויצירה ובעיקר, אני אישה לא מושלמת! אבל שלמה. אני מרפאה את עצמי כבר הרבה שנים דרך עיצוב ויצירה. כשחליתי בסרטן קיבלתי מסר חד משמעי להירפא באמצעות סריגה ורקמה, אחרי שריפאתי אותי התחלתי להעביר את הריפוי הלאה. כשכמעט התגרשתי, ריפאתי אותי עם רקמה וסריגה ולמזלי, הריפוי היה כל כך מוצלח שנשארנו ביחד, אני ובעלי. אני חוקרת את הקשר בין החומר והרוח ולומדת לימודי התפתחות, ריפוי והגשמה.
אני גרה בבנימינה אמא לשלושה ילדים גדולים ועצמאיים וכלב.
|אני מזמינה אותך להצטרף אלי, ליצור ולעבור תהליך חיבור עצמי וריפוי נפלא!

כתוב את הכותרת כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.