חודש הנשים – הורסת ובונה

הורסת ובונה זו את שיודעת שלפעמים כדי לבנות צריך להרוס, לשבור לרסק. בהיבט המטאפורי. לפעמים את שוברת אמונות ופרדיגמות שמעכבות, לפעמים תפיסות עולם. כשאת הורסת זה כואב, אבל הבניה אחר כך מרחיבה את כל החושים, משמחת ומלאת השראה. אל פחד. בהצלחה.

לפעמים אי אפשר לתקן וצריך להרוס. זה אולי נשמע נורא אבל בפועל, זה נפלא. כי את יודעת להרוס ויודעת גם לבנות. זו לא פעולה אלימה או קשה. לפעמים כדי להמשיך משהו צריך להפסיק משהו. לאתחל אותו מחדש לא על חורבותיו אלה להרוס, פשוט. הורסת ובונה היא מאד יעילה, נחושה וברורה לעצמה. היא יודעת מה מיותר, את מה לא צריך יותר ומה מפריע עד כדי כך שפשוט, לא צריך אותו יותר. 

למה להרוס?

כמו בשיפוץ של בית, של מטבח. כמו בסיטואציות מגוונות אי אפשר יותר להמשיך. צריך לעצור, להרוס. לנשום עמוק ולבנות. כשזוג מגיע לקצה גבול היכולת בני הזוג יכולים לעצור רגע, להרוס הכל – מטאפורית כמובן – ולבנות מחדש. אחד עם השנייה. נשבעת, מניסיון. להרוס זו פעולה קיצונית קצת אבל מחויבת המציאות במצבים מסוימים. די! אי אפשר להמשיך ככה. את זה אני רוצה להרוס. הורסים לא לשם ההרס אלה בשביל הבניה המחודשת. המתחדשת. 

להרוס ולבנות. להרוס פרדיגמה. אמונה שמפריעה. להרוס מערכת יחסים משובשת כדי לבנות אותה מחדש. להרוס. לפעמים אין ברירה. צריך לשבור את הכלים כדי להתחיל. מהתחלה. אל תבהלי מהורסת כי כולה כוונה טובה. את מבינה, כשאת הורסת זאת אומרת שאת קרובה לעצמך ואת יודעת, שאת זה, כבר אי אפשר יותר לשאת. אל תפחדי להרוס, תסמכי על עצמך שאת יודעת לבנות. אל תסכימי להמשיך ולמשוך את המצב. תבני לך מצבים טובים גם אם בדרך, את צריכה להרוס. כי את, בהוויתך, יודעת גם להרוס, גם לבנות. הללויה. תודה. 

 

משימה מהורסת ובונה אלייך.

ההריסה לא חייבת להיות בפועל, היא יכולה להיות מטאפורית. כמובן. תני להורסת ובונה לעזור לך לפענח את הסיטואציה. יש משהו שמכעיס אותך? יוצר אצלך מתח? מרגיז? את מאבדת אשתונות נוכח סיטואיציה מסויימת? יש לך אמונה שתוקעת אותך?

שלב 1. תזהי מה יוצר אצלך את הרגשות האלה. מה מעכב אותך ומרחיק אותך ממך. בתנאי כמובן שכל הרגשות האלה יוצרים אצלך תחושה רעה. 
שלב 2. זיהית? את עצבנית? תהרסי. תחליטי שזהו, את לא רוצה מזה יותר.
את הורסת, את בונה, את יוצרת. תהרסי מטאפורית או במציאות. תעצרי לבדוק האם החבירה מיטיבה איתך ואם כן אז לכי על זה.
 
מה זה אומר להרוס? אם יש בך אמונה שמעכבת אותך – תחליטי שהיא לא מנהלת אותך יותר האמונה הזו. תכתבי אותה על דף ותקרעי אותו. קחי קרש עקראי, תכתבי עליו את המשפט ותשברי. או שתסתפקי במטאפורה שלך איתך.
 
בהצלחה!

 

 

עוצמת הנשים החכמות

הורסת ובונה  היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן