מבצעת את המשימות שלי

מבצעת את המשימות שלי  זו את שהמשימות שלך מחוברות למי ולמה שאת רוצה להיות, למה שאת רוצה להגשים. אלייך. כשאת מבצעת את המשימות שלך את בעצם מגשימה את עצמך וכך המשימות שלך נעימות לך – היומיומיות, הפשוטות, המאתגרות וגם, המרגיזות. הן כולן בשבילך. בהצלחה

מבצעת את המשימות שלי נוצרה בשבילי. זו היתה תקופה בה רדפתי אחרי הזנב שלי, החלטתי שמספיק. אני צריכה לבצע את המשימות שלי כי הן לטובתי ובשבילי, למען הגשמת היעוד שלי, הרצונות שלי והחלומות שלי. למעשה כשתליתי את "מבצעת" לנגד עיני התיידדתי עם המשימות שלי. אחרי כמה שבועות הבנתי שהתמונות אכן עובדות. כמו מנטרות קטנות מחלחלות לתוך התודעה שלי ומאפשרות לי להגשים את עצמי ואת מה שאני צריכה בשקט, בשמחה וללא מאמץ.

לכל אחת מאיתנו יש ערמה של משימות שהיא שונאת אבל צריך. בירוקרטיה, שיחה עם לקוחה, התחייבויות שונות ומשונות. היו תקופות שברחתי מהמשימות האלה, היום אני יודעת שהן חלק ממכלול ההגשמה שלי.

 

איך את מבצעת את המשימות שלך? ברור שכדי ליצור דברים – מכל הסוגים יש משימות לבצע. העניין הוא כמו תמיד זווית הראיה. כשהסכמתי לשנות את זווית הראיה שלי, לקחתי אחריות על הביצוע, מבצעת את המשימות שלי הפכה להיות חברה טובה, בחיי.

כן עדיין יש משימות שאני מעדיפה שלא יהיו ויחד עם זאת, כמה מחיקות ב To do list תמיד עושות אותי מאושרת. 

מסקנה או איך זה עובד עבורי – אני מקצה ימים \ שעות ומבצעת. את המשימות שלי. אחר כך מאפשרת לי לעשות משהו נחמד במיוחד. 

משימה

תהיי טובה אלייך, רכה. תעשי רשימה של משימות, חלק קשוחות במיוחד חלק פשוטות לביצוע ויאללה. תקצי שעה היום ושבי. תמחקי מהרשימה של ה To do list ותהני. תחמיאי לעצמך ותעשי היום משהו נחמד עבורך. הללויה, את עוד דקה אחרי.

עוצמת הנשים החכמות

מבצעת את המשימות שלי  היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו.  כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

 

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן