ריפוי יום יום

יצא לך להרגיש פעם שכל השריטות, הפצעים, הקשיים הצטברו אצלך לכדי מציאות צפופה, שורטת וקשה? יצא לך להרגיש שזהו, ככה את לא יכולה יותר? 

אשתף אותך בכנות שלי זה קרה, קורה ויקרה. בדיוק בגלל הקושי הזה שלופת את הגרון וחונק את הנשימה אני יוצרת את המקום הזה, את מרחב הריפוי הזה. בשבילי ובשבילך.

אומרים שהפצעים שלנו הם מורי הדרך הכי טובים שלנו. אומרים וצודקים. מי שעוברת תהליכי מודעות יודעת איך הקושי פוגש אותה והופך אותה להיות יותר טובה, יותר מוכשרת, יותר. אנחנו מקדישות את חיינו לגבור על הקושי. ואנחנו צודקות. זה מיטיב אותנו ואיתנו.

 

15 שנים \ 5475 ימים.

ואז מגיע רגע שאי אפשר יותר. שהבכי חונק את הגרון, הייאוש שוטף את הכל והחיים נגררים סביב. הרגע הזה קשה מנשוא אבל הכי חשוב שיש כי זה רגע שמגיע ללמד אותנו לקחת אחריות. לעצור הכל ולשנות משהו. 

אצלי זה היה בימי הסרטן הלא עליזים. הבנתי שאני חייבת לשנות ולהשתנות. אז לא שיניתי כלום והכל השתנה כי השינוי היה עמוק פנימה, אלי. אז התחברתי אל הרוח, ולמדתי לסרוג, התחברתי לאמהותיי בנות השבט והתחברתי למושג הזה, שהוא אולי קצת אמורפי עבור חלקנו ומאד מזוקק עבור אחרות. הריפוי.

מאז, 15 שנים אני כל יום נפגשת עם הריפוי שלי, מתבוננת לו בעיניים ושואלת אותו – מה נעשה היום? הוא מביא אלי רכות, אהבה ויופי ומנחה אותי. הוא גורם לי ליצור ולהנות כל יום. כן, כל יום.

15 שנים. יום יום, אני לא מוותרת על פגישה עם הריפוי שלי. הסבל, הקושי, הייאוש תמיד יכולים לנצח. ואני לא רוצה. הייתי שם. לא רוצה לחזור.

15 שנים הם 5475 ימים. 5475 מפגשים עם הריפוי שלי. וזה עוד לא נגמר, תבינו. אני אפסיק כשהחיים ייפסקו, פשוט ככה. לפעמים אני מתבוננת על אורח חיי, על דברים שאני בוחרת, על כאלה שאני מוותרת ואני יודעת מה הסיבה. מה שלא מתאים לי לא עובר יותר. גם עם המחיר הוא כבד לפעמים. כי בקונפליקט הזה יש תמיד מנצח אחד. הריפוי שלי. הטובה העליונה שלי. וגם שלך, אצלך.

ריפוי יומיומי

וזו בדיוק המוטיבציה שמובילה אותי החוצה. זה הרצון שלי לרכך, להשפיע, לפזר שמחה, לשתף בכל יום קורה משהו טוב. לסבל, לקושי, לייאוש יש יחסי ציבור מצויינים. השמחה, הריפוי, האושר הם פחות פופולאריים. מהם רק נטעם קצת. אבל דכאון? ייאוש? שלילי? בעיות? קשיים? בטח, ברור בואו נפתח שולחן.

כל יום קורה משהו טוב זה כלי עבורך. כדי שתיטיבי עם עצמך, כדי שתחוללי ריפוי בך. כי מגיע לך כי את ראויה כי אין כמוך בעולם כולו וממש לא מעניין אותי מי את ומה את. את ראויה לחולל ריפוי בך ואף אחד בעולם לא יעשה את זה אם את לא תעשי את זה עבורך.  את לא לבד. כולנו פה עבורך.

ליצור ריפוי עבורך זה להקדיש לעצמך זמן. זה להקשיב לך ולהאמין שיש תקנה. יש הטבות שמחכות בדרך. לבחור בך ובשמחה שלך זה ליצור חוסן נפשי מלא עוצמה. שתוכלי להשתמש בו בפעם הבאה כשהקושי יחנוק את הגרון……. 

תאהבי את עצמך מספיק כדי להיטיב איתך.

אשמח לשמוע מה דעתך על הפוסט!

מוזמנת להגיב כאן או בפייסבוק, ניפגש גם מחר!

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

2 תגובות
  1. ליאת

    התחברתי לכל מילהוהתרגשתי
    תודה על ההשראה??

  2. דליה ברנובר

    תודה ליאת, בשביל זה אני כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן