פשוטה, קרובה אל עצמי

פשוטה, קרובה אל עצמי זו את, שיודעת שכשאת במלוא עוצמתך את פשוטה. פשוטה לעצמך ופשוטה לאחרים סביבך. ללא מסובכות, ללא קשיים, בפשטותך הזוהרת. את כבר מכירה את עצמך, יודעת מי את. ללא מניירות, בלי מאמץ מיותר. רק את ואת, בתוך מסלולים מהירים, קרובה אל מי שאת בעצמך, אל מי שאת רוצה להיות. הפשטות שלך היא את – רק את. בלי התניות, בלי סימנים חיצוניים. זו את, בפשטותך הזוהרת. כמה נעים כאן עכשיו.

 

 

*להזמנת התמונה לחצי עליה ותגיעי לחנות

כל אחת מאתנו והפשטות שלה. זה לגמרי סובייקטיבי. נטול צבע גוון או הון. הפשטות יודעת להיות בכל סגנונות החיים כי בעצם, זה מצב מנטאלי. זו הווייה.
זו היכולת שלנו לראות אותנו. בדיוק כמו שאנחנו. זה הצחוק המתגלגל, חכמת החיים של הלב שלנו.

כשאת חיה דרך חכמת הלב שלך, את בפשטותך. תהליך של הפשטה הוא תהליך של ניקוי. דרך שתי נקודות עובר רק קו אחד. אחרי שסיבכנו את הכל אנחנו מבקשות לחזור, להיות פשוטות. לחיות אותנו, כמונו.

לפשטות אין צבע ואין ריח. אין לה חומרי גלם, והיא לא שווה לכולם. מה שפשוט לי מסובך לזולתי וההפך. להיות פשוטה נעשה נורא מסובך.  התחכום המורכב הוא נורא אופנתי. יחד עם זאת, כשאת פשוטה, את קרובה אל עצמך ואני מבטיחה לך שבתוך הקרבה הזו יש תשובה לשאלות, ריפוי ושמחה.

ממליצה לבחור ולהיות בימים הקרובים פשוטה. קרובה אלייך.

פשוטה קרובה אל עצמי היא עוצמה, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של הגשמה.

משימה שבועית

כדי לזהות את פשטות הקיום שלנו, ואחרי שעשינו עבודת הכנה בימים האחרונים, נחשפנו לאנרגיה של הפשטות, נתנו לתנועה שלה להיות בנו, הגיע הזמן לזהות את פשטות הקיום שלנו. כמו במשימות שבועיות אחרות, אנחנו מתחילות במחברת. תפתחי מחברת ותרשמי – מה היא פשטות הקיום או פשטות עבורי. ותתחילי לענות. תני ליד לרשום בלי לשפוט, בלי לעצור. תני למילים לצאת.

אחר כך תפתחי רשימה אחרת – מה מסובך אצלי? באותה שיטה, כתיבה אינטואיטיבית, זורמת, בלי לשפוט, בלי להגביל. 

התבונני במה שכתבת ותני למילים להיות. אנחנו נחזור ונמשיך את המשימה בהמשך. אחד הכלים של העשייה שלנו היא לתת לדברים להיות במקומם, לעבד אותם.

ימים טובים ופשוטים, הרבה אהבה דליה.

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן