יום של יצירה – מעצבת בקבוק

כל יום קורה משהו טוב. ליצור, עבורי, זה לעצב. אני יוצרת ומעצבת ולפעמים מעצבת ויוצרת. אם חשקה נפשי באגרטל חדש, אני אסתכל סביבי, אזכר בבקבוקי רוטב עגבניות שאני אוספת ואייצר את האגרטל החדש שלי. רוב האנשים ייכנסו לאתר המתאים או לחנות הקרובה ויקנו. אני לא נגד קניות, אני פשוט מאד בעד לעשות בעצמי ואת הרוח הזו אני מאד רוצה להעביר אליכם. את הפשטות באפשרות לעצור רגע וליצור בעצמנו.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

הקשר הישיר בין יצירה לילדים משבש את הרעיון המשמעותי של יצירה כדרך חיים. אנחנו כהשראה, כדוגמה אישית עבור ילדינו – הם רואים אותנו יוצרים, זה נצרב בתודעה שלהם. על כן אני ממליצה, כמו שיש מזווה של מזון – ליצור מזווה של חומרי יצירה. זה יכול להיות ארון קטן או שידה, אפילו מדף. מקום שכל בני הבית יודעים לגשת אליו וליצור. כי מתחשק משהו חדש, כי ראינו משהו שעורר השראה, כי לחברה יש יום הולדת. יצירה בשגרה.

ליצירת אגרטל צבעוני, מה צריך?

1. בקבוק רוטב עגבניות. מנקים את המדבקה – משרים במים חמים עם סבון ומשפשפים עד ירידת המדבקה. 
2. דבק E-6000 
3. מגוון חוטים במגוון צבעים: חוט פשתן וחוטים צבעוניים.

אגרטל מעוצב -מלפפים.

בוחרים חוט רקע – אני בחרתי בחוט פשתן לסריגה. מלפפים בסבלנות את הבקבוק. מדי פעם מורחים קצת מהדבק וממשיכים.

הבקבוק מלופף כולו. עכשיו יש שתי אפשרויות – לגוון עם צבעים כמוני או להשאיר ככה.

בוחרת גוון – אני בחרתי טורקיז. מורחת קצת דבק ומלפפת. כסנטימטר. גוזרת, מדביקה וממשיכה צבע הבא.

ממשיכים לצבע הבא ולזה אחרי. סה"כ גיוונתי בחמשייה צבעים, הדבקתי בפערים של כמה סנטימטר – בהתאם לאורך הבקבוק. וזהו. האגרטל מוכן!

ועכשיו, אתם מוזמנים. להניח על השולחן עם פרחים משגעים. להכין כמתנה ולהמשיך, להמשיך ליצור. ככה ניצור עולם בו כל יום קורה משהו טוב. 
יצרתם? תעלו תמונות ותייגו אותי בפייסבוק \ אינסטגרם.
בינתיים, תהנו. ניפגש בהמשך.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן