חשופה ומוגנת

חשופה ומוגנת זו את שמבינה שאת מוגנת. יצרת לעצמך חוסן נפשי, חוסן מנטלי ואת לא חוששת יותר להיות פשוט, את. 

מוקדש באהבה לכל הנשים הקשוחות, החזקות שהחיים לימדו אותנו להיזהר, להישמר. להיות עם לב פתוח אבל לא לחשוף. כי החשיפה מסכנת, מסוכנת.
מוקדש לנו באהבה. אנחנו שיודעות שהקשיחות והחוזק שירתו אותנו מול כל אתגרי החיים אבל אנחנו גם יודעות שבהתפתחות שלנו, במסע שלנו אל נבכי התודעה שלנו יצרנו לנו חוסן נפשי, חוסן מנטלי ואנחנו לא מפחדות יותר פשוט, להיות. כי אנחנו כבר מוגנות.

אנחנו שפחדנו להיות חשופות, שבזבזנו הרבה אנרגיה כדי לשמור על עצמנו פותחות את הלב, את כל החדרים שלו ומודיעות לעולם: הנני כאן. בלי פחד, או חשש. מתמסרות באהבה, קולטות את האהבה שניתנת בנדיבות כה רבה.  

כל יום קורה משהו טוב. היום את מתבוננת עלייך, על עצמך ומזהה בתוכך את המקומות שאת שומרת שאף אחד לא ידע עלייך. המקומות בהם את, כאשה חזקה פחדת לחשוף. את שהרגשת שאם תחשפי, תיפגעי. זה לא קרה סתם. את נפגעת. ושוב. ועוד פעם. את שלמדת שעדיף לא לחשוף, לא להגיד, לא לשתף. כן אני יודעת. זה גם הסיפור שלי.

ועכשיו, עכשיו אני כבר יודעת. להיות חשופה. להיות פגיעה. להיות חלשה. לפעמים, כשצריך. אני יודעת שאני יכולה. כי אני מוגנת. אני לא לבד בעולם הקשוח הזה. יש סביב רסיסי אור אינסופיים בדמות האנשים שאוהבים אותי. אני מסירה את ההגנה ונחשפת. וכשמכאיב אני יודעת. שאני יכולה להיפגע. זה לא כל כך נורא ואני מוגנת. פשוט. 

אנחנו כבר לא אותה ילדה קטנה, נטולת כלים תודעתיים שנפגעת, שוב ושוב. אנחנו נשים עוצמתיות, שעשינו דבר או שניים, שחווינו דבר או שניים, שלמדנו, התפתחנו, הרחבנו את התודעה שלנו.

ועכשיו, עכשיו אנחנו זמינות. להיות. פשוט, להיות.

משימה מחשופה ומוגנת אלייך.

תבדקי בתוכך – איפה המקומות שאת עוד אוחזת, מגינה, מקשיחה.

תבדקי – למה את עוד אוחזת? האם זה מה שאת רוצה?

אם כן – תמשיכי. אם לא – תחשפי, תשתפי, תדברי. תזכירי לעצמך שאת חשופה, ומוגנת. הללויה. עשית דרך ארוכה לכאן ועל זה, המון תודה!

להזמנת תמונה - חשופה ומוגנת

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן