חופשיה מכל מה שמעכב אותי

חופשיה מכל מה שמעכב אותי זו את שמסכימה לעזוב את כל הסיבות כולן ולהקשיב לעצמך ולך. זו את שמסכימה להניח רגע את הקשיים ולהרגיש את החופש הפשוט והנוכח של להיות את בעצמך, נהדרת. תודה שאת, את. 

~~~

חופשיה מכל מה שמעכב אותי זו היכולת שלך להבין שהכל בתוכך. כל עיכוב, כל תירוץ, כל למה לא. עכשיו את הופכת את זווית את הראיה ואת רק בלמה כן. כשאת חופשיה מכל מה שמעכב אותך את מעיזה לשאול את השאלות הנכונות, חופשיה לבקש לך את מה שאת באמת רוצה ובעיקר, חופשיה ומכירה אותך.

~~~

מה שמעכב אותך ומונע ממך להיות חופשיה אלו מכלול של סיבות שהצטברו אצלך. הם הגיעו אלייך מהסביבה הרחוקה, הקרובה. הן נוכחות בך כי את מאפשרת להם להיות. כשאת חופשיה ממכלול העצות, הביקורות, השיפוטיות את פשוט, חופשיה. 

כשאת חופשיה מכל מה שמעכב אותך את קלילה כנוצה, מרחפת כפרפר, הכנפיים שלך גדולות, רחבות, יציבות. את סומכת עליהם כמו אותו פרפר שבקע מהגולם שיקחו אותך לאן שצריך. ככה את בדיוק כשאת חופשיה ממה שמעכב אותך.

~~~

חופשיה מכל מה שמעכב אותי  היא עוצמה, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של הגשמה

~~~

משימה מחופשיה מכל מה שמעכב אותי

במחברת תפתחי עמוד חדש וכתבי את השאלה:
מה אני רוצה להגשים עכשיו?
אחר כך תפתחי עמודה נוספת ותכתבי את השאלה
ומה מעכב אותי ? תעני אינטואיטיבית, אל תשפטי את התשובות.
כשתסיימי לכתוב תבדקי כמה מהסיבות הן אמיתיות וכמה הן "תירוצים" שהמוח שלך ממציא כדי לעכב אותך. עכשיו התמונה כולה ברורה. צאי להגשים.
בהצלחה.

להזמנת תמונה - חופשיה מכל מה שמעכב אותי

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן