צעיף צבעוני במיוחד

כל יום קורה משהו טוב. יום של יצירה הוא יום נהדר. אם את סורגת -זה פוסט בשבילך. אם את לא, את מוזמנת לדבר איתי וללמוד. אני מבטיחה לך שתדעי. כך או כך אני מאמינה שבידיעה שאפשר ליצור בעצמנו דברים, חפצים, מוצרים יש המון השראה. השראה היא לא תמיד ניתנת לפענוח מיידי. לעיתים זה לוקח זמן עד שאנחנו מצליחים לפענח את ההשראה לפעולה. מזמינה אתכם להנות ביחד איתי מיצירה, מהעובדה שאנחנו בני האדם נולדנו עם כל כך הרבה אפשרויות ומהידיעה הפשוטה שביצירה יש חדווה, שמחה, ריפוי ואהבה.

The gypsy shawl

כל יום קורה משהו טוב. אני אוהבת למלא את חיי ביצירה, חדווה, שמחה, ריפוי ואהבה. לכן אני בוחרת בחיים מגוונים ביצירה. אני משלבת יצירה בחיי מתוך ידיעה שהערך המוסף כבר בפנים. מקווה שגם בחיים שלכם יש מקום ליצירה ולחדווה.
כי ביצירה יש הרבה מעבר לתוצר. יש פה תהליך שהוא כל כך חשוב ומשמעותי.
אם יש בך קריאה ליצירה – איזה שהיא יצירה – לכי על זה, תאמיני לעצמך. אני זמינה לעזור לך, את מוזמנת לדבר איתי ונמצא את השילוב הנכון. הקריאה להפיץ יצירה, התשוקה ליצור וללמד יצירה היא אור גדול שבתוכי שמבקש לדלוק ולדלוק ולהדליק סביבי אורות של כולנו. את מוזמנת לדבר איתי. ההדרכה המלאה, כאן
behappydalia@gmail.com 052-2948487

The gypsy shawl

כל יום קורה משהו טוב. בכל שנה אני סורגת לי לפחות צעיף אחד. צעיף זה מוצר מנחם, מחבק, עוטף, מחמם. זו מתנה נפלאה לעצמנו ומתנה נפלאה למי שאנחנו אוהבים. כשאני סורגת לעצמי צעיף, אני מגיעה לכאן כדי לאפשר לכם לסרוג לכם צעיף כזה או דומה. אני אקדיש קצת זמן למושג "כזה או אחר". למעשה כל אחד מאיתנו "כזה או אחר" נכון? כלומר אם נדלקתם על הצעיף שלי על כל צבעיו, גווניו וכן הלאה – אני אתן לכם את כל המידע לסרוג בדיוק, כזה. אם נדלקתם על הצעיף הזה ואתם רוצים אותו קצת שונה – לכו על זה. אעזור לכם גם בזה. ההדרכה המלאה, כאן

The gypsy shawl

כל יום קורה משהו טוב. השאל שלי. 
אורכו 250 ס"מ ורוחבו 28 ס"מ. הוא מורכב מ 12 גוונים, מורכב מ 27 שורות של מניפות.
אם סרט המידה שלכם נעלם, יש כאן באתר סרט מידה להדפסה.
רקמתי חרוזים בחלק מהצעיף. מוזמנים, אם תרצו. לא חובה. ההדרכה המלאה, כאן
ואם אהבת את הדוגמה והאוירה ואת רוצה שילוב צבעים אחר – בבקשה. תרכיבי לך פאלטה של צבעים. ממליצה לפחות 3-4 צבעים כדי שלמניפות תהיה משמעות. איך בוחרים צבעים? עוד אקדיש פוסטים לנושא, כרגע פשוט תלכי על הצבעים שאת אוהבת. צריכה עזרה? דברי איתי.

צעיף מניפות – איך סורגים? ההדרכה המלאה, כאן
קחו את הזמן, 
אל תתעצלו אל תגידו אחר כך, יום אחד תכניסו את היצירה לחיי
היומיום שלכם כי אתם רוצים שכל יום יקרה משהו טוב!

להתראות, נתראה מחר.
אני כאן באתר, ובפייסבוק. 

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן