גם את רוצה בית שמח?

הופכים את הבית ליותר שמח בשמונה שלבים קלים ופשוטים

* בית שמח לא שולל את השימוש במנעד הרגשות האינסופי שלנו, בית שמח מזכיר לנו ומאפשר לנו להשתמש בשמחה כל יום, יום יום.

salon x 18-a

עיצוב שמח Dalia be happy

מלאי את הטופס והצעה בדרך אלייך!

עיצוב שמח - זה אפשרי, בקלות ובפשטות

בית שמח נוצר מחיבור הרמוני בין הפנים לחוץ. בין העיצוב של הבית למה שקורה בו. כדי שיהיה בית שמח, עלינו ליצור אוירה שמחה! שמתחזקת את השמחה, מעצימה אותה ומזכירה לנו את האפשרות הבסיסית האנושית שלנו – להיות בשמחה!
* להיות בשמחה או עיצוב שמח לא סותרים עצב, כעס, תסכול, אכזבה וכו. עיצוב שמח מאפשר לנו לחזור לשמחת ליבנו ומזכיר לנו את אפשרות הבחירה. 

Wall_09

הופכים את הבית לבית שמח בשמונה שלבים פשוטים.

1. מחליטים. החלטה היא תמיד בסיס לפעולה. ברגע שהחלטת או החלטתם שאתם רוצים להפוך את הבית לבית שמח, הדרך לביצוע פשוטה. 

2. מבינים מעומק התודעה – או פשוט מבינים – שהשפעת הסביבה שלנו עלינו היא אמתית. שכשיש אוירה שמחה, עיצוב שמח קל יותר, פשוט יותר לחזור לשמחת הלב בכל פעם מחדש. ההבנה שהבחירה בבית שמח היא החלטה באיכות חיים, לא פחות.

3. מתחילים במרחב אחד מכל מרחבי הבית – אנחנו ב Dalia be happy ממליצים להתחיל בשלבים, כל פעם מרחב אחר. ההמלצה היא להתחיל בעיצוב שמח באזור המשותף – סלון, מטבח, חדר משפחה. אתם בוחרים.

4. בוחרים את המיקום לקיר ההשראה. מודדים אותו – אם אין לכם מטר בבית כאן תמצאו מטר להדפסה – ומצלמים לי כמה תמונות של המרחב שבחרתם להפוך למרחב שמח, באמצעות עיצוב שמח Dalia be happy

5. אני שולחת לכם את ההצעה שלי – ואתם מדייקים אותה לטעמכם ולצורך שלכם

6. אני מעדכנת את ההצעה.

7. העיצוב הופך למציאות, הבית שלכם הופך לבית שמח! אני מייצרת ושולחת אליכם את המוצרים.

8. אתם מפזרים ברחבי הבית לפי התכנון, נותנים לשמחה ולרוח הטובה להיות להפוך לחלק יומיומי מהחיים שלכם!

האם אתם בשלים לעיצוב שמח במרחב הביתי שלכם?

לקוחות מעזים ומספרים!

עיצוב שמח Dalia be happy

עיצוב שמח – או עיצוב מודע זה עיצוב שמשרת את האדם ואת האדמה. זה עיצוב שמבין את עוצמת הרגע הזה, כאן ועכשיו. זו שיטה שפיתחתי עם השנים. זו הידיעה שחומר ורוח אחד הם – החומר מחולל את הרוח, הרוח מחוללת את החומר. 

דמיון 2

עיצוב שמח Dalia be happy כמה זה עולה לכם?

המחיר הוא זמין ואפשרי, החל מכמה מאות ש"ח לעיצוב שמח בסיסי ועד 1200 ש"ח לחבילה רחבה של עיצוב שמח. המחיר ייקבע בהתאם לרצון ולתקציב שלכם.

 

נעים מאד, שמי דליה ברנובר , מעצבת וממציאת השיטה של עיצוב שמח - Dalia be happy

דף נחיתה מתנות סוף שנה11

מעצבת ויוצרת שמחה. החפצים והמוצרים שאני מעצבת נועדו כדי להרחיב את השמחה ברחבי הבית והחיים, לאפשר אוירה שמחה, פשוטה ומכילה. הבית שלנו הוא בסיס האם שלנו ממנו אנחנו ממריאים בכל יום מחדש ליומנו. ככל שנרחיב את השמחה ביומיומנו כך חיינו יהיו נעימים יותר. ככה ובפשטות. אני רואה בעיצוב שמח הגשמת הייעוד האישי שלי, כי אני יודעת שבשמחה יש אהבה, הודיה וריפוי עמוק. מרחב שמח הוא מרחב שמאפשר לדברים הטובים לקרות. על כן אני מזמינה אותך לבחור בעיצוב שמח. אני שמחה להעניק לך מניסיוני וליצור חוויה מיוחדת במינה של בחירה, חוויה מיוחדת במינה של שמחה. הגיע הזמן לבטא את הייחודיות שלך, את הרוחניות שלך, את הלב הרחב שלך ואת השמחה שבך. בדיוק ובמיוחד בשבילך אני כאן. מלאי את הטופס ונשלב עיצוב שמח במרחב החיים שלך.

עיצוב שמח Dalia be happy
מלאי את הטופס והצעה בדרך אלייך!

שמחה שנפגשנו, מחכה להעניק לך חוויה של עיצוב שמח Dalia be happy

דף נחיתה מתנות סוף שנהvv