הצעה למתנה שמחה

דליה מה את מציעה לי?

אני חייבת מתנה לחברה שקיבלה את הבשורה \ דליה אני נוסעת לניחום אבלים מה לקחת מתנה \ דליה חברה שלי עוברת תקופה מאד קשה מה תציעי לי עבורה \ לחברה טובה יש יומולדת בא לי לתת לה מתנה עם משמעות דליה מה את מציעה לי??

 

מתנה שמחה. מתנה משמחת. מתנה של עידוד. מתנה מלאת השראה. שוב ושוב אני מקבלת פניות למתנות שהן מעבר לדבר עצמו, מעבר לתפקוד של המוצר, בקשה שמתמקדת בהשראה, באמירה, בחיבוק שהיא נותנת. 

הבקשות האלו מאד משמחות אותי כי המטרה של Dalia be happy היא להפיץ שמחה בעולם וככה כולנו, כמו שאומר שיר החנוכה – כל אחד הוא אור קטן וביחד אור איתן ככה אתן עוזרות לי וביחד אנחנו מפיצות את השמחה. אתן שגרירות של שמחה. כשאתן בוחרות במתנה עם משמעות, מתנה של עידוד, מתנה משמחת שיוצרת שמחה – אני מבינה שאני בדרך הנכונה. 
וזה, מאד משמח אותי!

מארז עידוד, שמחה והשראה.

לא פעם שואלים אותי על עבודתי כמעצבת. איך נוצרים הדברים. איך זה קורה. המגנטים של Dalia be happy דווקא נוצרו אחרי הרצאה בנושא שיווק ששמעתי. המרצה אמר, מה שנכון לדעתי אגב, שכל עסק צריך שיהיה לו את ה"מסטיק מנטה" שהכוונה היא מוצר על יד הקופה שלוקחים בלי לשים לב כי עלותו מזערית והוא המשהו הנוסף. מכל ההרצאה (זה היה לפני שנים רבות) נשארה לי המחשבה על ה "מסטיק מנטה" שלי. ככה פיתחתי מגנטים – כל מגנט בודד עולה 10 ש"ח – ומאז זה היסטוריה יש לומר, מכרתי אלפי מגנטים מכל הסוגים והמינים, כאלה שעיצבתי לסטודיו ולקחו, כאלה ששילבתי את המיתוג של הלקוחה לעיצוב שלי ועוד. זו בדיוק הדוגמה למוצר עם משמעות שעל אף הגודל שלו והכאילו כמעט כלום שהוא, המגנטים בעלי משמעות ענקית בגלל המטען שהם נושאים. המילה, הדמות, העיצוב. וזו בתכלס, כל התורה כולה. המארז עצמו נולד מתוך בקשות של הלקוחות. יש לך מארז? יש לך אריזה מיוחדת ל כמה מגנטים? תבחרי לי דליה, אני סומכת עלייך….

אין כמו המתנות שנוצרות בהקשבה אליכן. הן תמיד הכי מוצלחות

להזמת המארז בהנחה, כאן

ומה עושים עם זה?

פורסים את המגנטים על דלת הממד \ על המקרר \ על לוח מגנטי \ על השולחן \ משאירים בקופסה ושולפים, כמו בקלפים, כל יום מגנט אחר \ אני סומכת על היצירתיות שלכן!

הגעתן עד פה? קיבלתן פרס! הנחה מיוחדת!

המחיר של המארז הוא 120 ש"ח ומי שמגיעה דרך הפוסט הזה מוסיף קוד הנחה מתנה שמחה ומקבלת 20% הנחה – מחיר נהדר של 96 ש"ח בלבד!
ממליצה להיכנס, להזמין וליהנות ממתנה משמחת לתפארת.
ההטבה תקפה עד סוף 2021. 

להזמת המארז בהנחה, כאן

לרכישה ובחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן