מתנות משמחות ומעצימות לשנה החדשה.

בטח גם את לא רוצה השנה, שוב, עוד מאותו הדבר. את צודקת. הגיע זמן להתחדש ולחדש! אני מזמינה אותך לבחור מתנה לשנה החדשה. מתנה משמעותית ומשפיעה. למשפחה, לאחיות לבך, לקולגות, ללקוחות ו- לעצמך! הכי חשוב, שתפזרי את שמחת לבך, את היופי של נשמתך ואת אהבתך. 
מלאי את הטופס  ואני מכינה לך הצעה נהדרת למתנה משמחת לראש השנה.

כלי הקרמיקה בצילומים של גנית ארזי, בנימינה 0547707912 לפייסבוק שלה, כאן

מתחילים את השנה באנרגיה טובה!

את יודעת שמתנה משפיעה – יוצרת אנרגיה טובה – משמחת ומייצגת את שמחת הלב שלך? מעבירה את הטוב שבך לזולתך? תפסיקי לשמור את הטוב שבך לעצמך. הגיע זמן לפזר הלאה! המתנות שתבחרי של Dalia be happy מעוצבות כולן ברוח טובה, בעיצוב מודע ונועדו ליצור שמחה. לייצג את שמחת לבך למען זולתך. וכך זה. 

איזה מתנות אני מציעה?

מבחר ומגוון של מתנות שמחות ומשמחות! מתנות שימושיות, צבעוניות ומדליקות אותן תגישי בגאווה ובהנאה לכל מי שאת רוצה. אגלה לך סוד: המוצר, השימוש, הוא חלק מהעניין. המסר, המשמעות, הצבעים – הם הדבר האמתי. הם שיוצרים את השינוי בתודעה. זו תפיסה עיצובית חדשנית וייחודית המשלבת את החומר עם הרוח והרוח עם החומר. בין מגוון המתנות שאציע לך יש מחברות, סלסלות, לוח עד (לכתיבת ימי הולדת), מחזיקי מפתחות ועוד מתנות. מלאי את הטופס כאן, למטה או למעלה ואחזור אלייך עם הצעה מעולה. וכך זה.

כל אישה צריכה

כָּל אִשָּׁה צְרִיכָה

מַתָּנָה לְחַג. כְּזוֹ שֶׁתֵּצֵא מֵהַנְּשָׁמָה.

כָּל אִשָּׁה צְרִיכָה

מַתָּנָה. עִם מַשְׁמָעוּת. עִם מַהוּת.

כְּדֵי שֶׁתּוּכַל לְהַגִּישׁ לַאֲחוֹתָהּ וּלְאַחוֹת לִבָּה

כָּל אִשָּׁה צְרִיכָה מַתָּנָה לְרֹאשׁ הַשָּׁנָה.

נעים מאד, אני דליה ברנובר בעלת המותג Dalia be happy

מעצבת ויוצרת מתנות שמחות ומשמחות, מתנות שנוצרות מהלב, נבחרות מהלב ומגיעות ללב. מתנות שמשפיעות על הנותן ועל המקבל! בתהליך העיצוב והיצירה אני שוזרת מילים טובות, צבעים משמחים ואנרגיות חיוביות. לאורך השנים צברתי ניסיון רב בעיצוב ויצירה של מתנות ואני שמחה להעניק לך מניסיוני וליצור חוויה מיוחדת במינה של מתנות לראש השנה! מתחילים את השנה באנרגיה טובה.

מתנות משמחות לראש השנה - איך זה עובד?

1. את מוזמנת להגיע אלי לסטודיו בבנימינה – (נא לתאם לפני) ברחוב שביל החלב 11. לתאום: 052-2948487

2. את מוזמנת לחנות האתר, להזמין ולקבל, כאן

3. את מוזמנת להזמין בטלפון או בוואטס אפ. 052-2948487

4. או, שאת נותנת לי לעבוד בשבילך. את ממלאה את הטופס המצורף

5. אני מכינה לך הצעה מדויקת למתנת תחילת שנה – להתחיל את השנה באנרגיה טובה! ושולחת לך במייל ו\ וואטסאפ.

5. את בוחרת את המתנות שמתאימות לך וחוזרת אלי.

3. אני מכינה, יוצרת, אורזת לתפארת ושולחת אלייך!

4. את מקבלת את החבילה ומחלקת את המתנות.

5. אני מקבלת ממך הודעת תודה ושמחה. 

6. תודה, הללויה!

אני רוצה לשתף אותך במשהו אישי.

תהליך העיצוב והיצירה הוא תהליך אישי ועצמתי, אמוציונלי והגיוני. אני רוצה להסביר למה אני מתכוונת כשאני אומרת להתחיל את השנה באנרגיה טובה ושמחה. כשאני מעצבת  אני חושבת לא רק על המוצר, או על מה שיש לי לומר. כשאני מעצבת, אני חושבת על מה הוא מביא איתו. חושבת איך אני יכולה ליצור מתנה שתפזר אנרגיה טובה ותבטא את ברכת ה שנה טובה שלך, את ההתחדשות וההתפתחות שלך ולא פחות חשוב, את התקציב שלך. בקולקציית מתנות סוף שנה של Dalia be happy תמצאי מתנות החל מ 10 ש"ח למתנה!

דמיון 2

איפה אפשר לרכוש את המתנות של Dalia be happy?

בסטודיו שלי – בבנימינה. דברי איתי ונתאם 052-2948487

בחנות המקוונת, את מזמינה ומקבלת. להזמנה, כאן

את ממלאה את הטופס פה למטה ומקבלת ממני הצעה מצוינת!

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

מתנות משמחות ומעצימות לראש השנה.

אז אחרי כל זה – האם את בוחרת במתנות משמעותיות ושמחות לתת לכבוד השנה החדשה? מלאי בטופס המצורף את המתנות שאת צריכה, התקציב שלך ואני מכינה לך הצעה מותאמת למתנה משמחת לראש השנה.
המתנות ארוזות חגיגית ואני מצרפת כרטיס שנה טובה, מתנה ממני. כדי שתהיה זו באמת, שנה טובה! 

20-01

הכוונה שלך + מתנות Dalia be happy 

אנרגיה טובה.

וכך הוא ~