מרפאה משתמשת ביכולות שלי

מרפאה משתמשת ביכולות שלי זו את, המרפאה שאת. כל נשמה זקוקה לריפוי וכולנו הגענו עם יכולת של ריפוי. תהליך הריפוי הוא למעשה תהליך של הגברת השמחה, הקבלה והאותנטיות. האהבה היא מקור הריפוי המוחלט.

מרפאה, משתמשת ביכולות שלך זו את. לכולנו יש יכולות ריפוי. השאלה היא כמה אנחנו מיומנות, כמה התנסינו וכמה השתמשנו ביכולות שלנו לרפא. כל אחת מאיתנו השתמשה ביכולות החמלה, הנחמה, האהבה, החיבוק, "אתן לך נשיקה ויעבור" ועוד. לכולנו יכולות ריפוי. לעצמנו, ליקירנו ולעולם סביבנו. כל שעלינו לעשות הוא להסתכל פנימה לרגע, להבין ולהשתמש בריפוי שלנו. בכל רגע שזה אפשרי, בכל רגע שמתאים לנו. 

מרפאה, משתמשת ביכולות שלה זו את, שמרשה לעצמך לחולל ריפוי סביבך לעצמך, לילדייך, בקהילה שלך. את בעצם היותך, בזכות בחירתך רק מעצם הנוכחות שלך מחוללת ריפוי עמוק ועצמתי. את זוקפת את הגב, מחייכת חיוך, מלטפת ליטוף ומיטיבה. לעצמך וסביבך.

הבחירה שלך להיות מרפאה משתמשת ביכולות שלה היא בחירה אמיצה שמסמלת את החופש שהגעת אליו סוף סוף, את ההסכמה וההכרה ביכולות שלך, במהות שלך, בעוצמות שלך. זו הבחירה לחיות ולהיות האור שאת. אלה לא קלישאות אלה אמת צרופה. שאפו לך על זה!

~~~

מרפאה, משתמשת ביכולות שלי, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של מימוש והגשמה

~~~

משימה ממרפאה אלייך

השבוע, מעכשיו ולתמיד תסכימי להיות המרפאה שאת. חוללי אהבה, תהיי בנתינה. לא בכפייה ולא בשתלטנות. תרגישי את זולתך במצוקותיו ותעשי משהו קטן, מחווה פשוטה שמחוללת עבורו ריפוי ואהבה.

באותה מידה היי טובה אל עצמך, חוללי ריפוי במכאובייך. תאהבי את עצמך לעורר סליחה וקבלה. הללויה!

להזמנת תמונה - מרפאה

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן