חודש הנשים – מאמינה בי ובעצמי

מאמינה בי ובעצמי זו את שיודעת שרק כשאת מאמינה בך ובעצמך את במלואך. האמונה שלך בך היא הבחירה העמוקה ביותר והטובה ביותר עבורך  כי את ניצוץ אלוהי וראויה. כשאת מאמינה בך, הרי הכל אפשרי עבורך. לכי על זה, לטובתך.

 

מאמינה בי ובעצמי

מאמינה בי ובעצמי באה להזכיר לך שהאמונה שלך בך היא אמונה רחבה ומרחיבה. כשאת מאמינה בך את מתחברת לניצוץ שאת, מתחברת לרוח הטובה שסביבך ומתמסרת ליקום. כי כשאת מאמינה בך את מבינה שאת לא לבד בעולם הזה, בגלגול הזה.

מאמינה בי ובעצמי באה להזכיר לך שהאמונה שלך בך איננה ברורה מאליה והיא אפשרית אם תאפשרי לה. הנטייה הטבעית שלנו היא לחכות שיאמינו בנו שיראו לנו את הדרך, שיעצימו אותנו.

זה בדיוק הפוך. תמצאי את את הדרך להאמין בך. כן, קבלי השראה ממילים טובות ותגובות אבל בעיקר, תעירי את האמונה הזו בתוכך ואל תתני לשום דבר ואף אחד לבטל, להקטין ולצמצם אותך. כי כשאת מקטינה את האמונה שלך בך את מקטינה את עצמך.

ואיך תצרי בך אמונה רחבה, מתרחבת וגדלה? זו דרך חיים. עבודה יומיומית. חיבור עמוק לעצמך וידיעה ברורה שאת ראויה להיות בטוב, לחיות טוב. פשוט וכך.

ואם סביבך יש אנשים שאת מרגישה איך הם מקטינים אותך ומעצימים את הספק שלך בך, דעי שבחרת בהם סביבך כדי להעצים את האמונה שלך בך. הדרך שלך, היא רק שלך. אולי היא שונה ממה שחשבת או דמיינת אבל תאמיני לדרך, תאמיני לך, תאמיני בך.

וכשאת מבינה את עומק המשמעות של האמונה שלך בך, תעמיקי את האמונה שלך באחרות, תעצימי אותן, תהווי השראה של אשה שמאמינה בעצמה.

האמונה שלך בך מאפשרת לך להיות בטוב שלך, להעצים אותך ולחיות בטוב. ובאותה עוצמה היא מאפשרת למי שסביבך להיות מאמינה בי ובעצמי.

משימה של מאמינה בי ובעצמי:

פזרי סביבך היום מילים של העצמה, תעירי אתה אמונה של מישהי סביבך בה ובעצמה. תני לה להבין את הכח של האמונה בעצמה ושילחי אותה להמשך יומה מאמינה בעצמה. כשאת מיטיבה עם אחרת, עוצמת האמונה בך חוזרת אלייך.

 

 

עוצמת הנשים החכמות

מאמינה בי ובעצמי היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן