לומדת את שמחת הלב שלי

אתמול שיתפתי שמהפכת השמחה בחיי התרחשה כשהבנתי, אחרי למידה והעמקה שאת השמחה מטפחים ומאמנים, ולמעשה הבנתי שיש לי עוד הרבה מה ללמוד בנוגע לשמחה, הבנתי שאני מהרגע הזה ועד אינסוף, לומדת את שמחת ליבי.

לומדת את שמחת ליבי זו את שיודעת ששמחת לבך נמצאת ונוכחת בך. כשאת לומדת את שמחת ליבך את מטפחת אותה, את השמחה כמו השריר שאת מאמנת באימוני הספורט, החוסן הנפשי שלך מתייצב ומתעצם והדבר הכי מרגש שאת הופכת להיות שגרירה של שמחה , השמחה מתפרצת ומתפזרת ממך הלאה. 

ללמוד את שמחת הלב שלך זו למידה שלך אותך. כשאנחנו לומדות ועוסקות בהתפתחות אישית ומודעות המילים לפעמים פומפוזיות ורוחניקיות אבל החווייה פשוטה, עניינית ומעשית. אנחנו לומדות את עצמנו, מכירות אותנו. 

נראה לי שהגענו לגיל המתאים לבחור בעצמנו, להכיר אותנו לעומק. בעצם, כל גיל מתאים. העיקר לצעוד בדרך, להתפתח וללמוד את עצמנו.

כל אחת והשמחה שלך. השמחה שלי איננה השמחה שלך, השמחה שלך לא דומה לשמחה של חברה שלך, אחותך, בן זוגך. יכול להיות שיש דמיון ומפגשים – מה שמשמח אותך משמח אותם ולהיפך, אבל כדי לחיות את שמחת הלב שלנו אנחנו צריכות לדעת ולהכיר לעומק ולענות על התשובה – מה משמח אותי? מה באמת ובתמים משמח אותי?

כשהתחלתי לשאול את עצמי את השאלות האלו הפתעתי לגלות שהשמחה שלי מתעוררת מדברים אחרים ממה שחשבתי. ופתאום הבנתי שאני יכולה די בקלות להוסיף ליומיום שלי את אותם דברים שמשמחים אותי. ומה קרה בעקבות זה? הרחבתי את השמחה שלי, וכמו שאמרתי אתמול ההשפעה של השמחה על חיי היא השפעה רב מימדית שמשפיעה על כל תחומי חיי ולטובה. 

* לומדת את שמחת הלב שלי היא דמות מעוצמת הנשים החכמות של Dalia be happy ניתן להזמין את התמונה, כאן.

אפילו העצב שלי יותר נעים לי כשאני שמחה

אני מאד אוהבת להיות עצובה. לבכות. להיות רגישה. להגיב למתרחש. מאז שאני לומדת את שמחת ליבי אני מרשה לעצמי. כי אני יודעת ובטוחה בעצמי שאדע לחזור להיות שמחה.  אחרי שעה, אחרי יום, אחרי יומיים. בחיי.

משימה \ תרגיל \ אימון
מה משמח אותך? מה משמח אותי?

כמו שכבר ציינתי, על מנת לפתח ולהתפתח עם השמחה  שלנו אנחנו צריכות להקדיש זמן לתרגול ולמידה. לשם כך הכנתי עבורך תרגיל פשוט, כדי שתתחילי לאמן ולהתאמן בשמחה שלך. תתאמני בלהיות יוצרת השמחה של חייך. 

איזה דברים אותך משמחים? 
כשאת עונה על השאלה הזו את לומדת אותך, מתקרבת אלייך.

השאלה: מה משמח אותי? (אותך)
הביצוע: ממליצה לפתוח דף במחברת או בטלפון ותתחילי לענות. בלי לשפוט, בלי ביקורת. פשוט תניחי את המילים על הדף. בכל פעם שתיזכרי במשהו שמשמח אותך, תוסיפי לרשימות. אפשר גם למחוק מה שנראה פתאום לא מתאים, זה גם קורה. את מתפתחת ומשתנה וגם מה שמשמח אותך משתנה.
ההטמעה: תבחרי מתוך מה שכתבת לפחות חמישה דברים שאת יכולה לממש היום, מחר, השבוע. ממשי אותם. תחזרי אל הדפים, תמשיכי ללמוד מה משמח אותך, תמשיכי לשלב את מה שמשמח אותך ביומיומך ותראי איך החיים שלך משתנים יחד אתך. מניסיון, זו שמחה גדולה. בהצלחה!

למען השמחה שלי, אני סורגת

כשאני עניתי על השאלה הזו – אילו דברים אותי משמחים? למדתי שסריגה משמחת אותי מאד מאד! אם גם אותך, את מוזמנת להצטרף אלי למועדון הסריגה בבנימינה. כל הפרטים, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן