אמיצה מקשיבה לפעימות הלב שלי

כל יום קורה משהו טוב. אמיצה, מקשיבה לפעימות ליבי זו את, (גם אני) שיודעת שהתשובה הכי חשובה יושבת בלב שלך. כשאת מרשה לעצמך להקשיב לאותן פעימות של הלב, את מקשיבה לעצמך ופועלת, באומץ, בעקבות ההקשבה הזו. 

כל יום קורה משהו טוב. הרגע הזה בו את מתלבטת, מתייעצת, שואלת. בודקת אפשרויות, בוחנת את התשובות. בסוף, את לוקחת את כל המידע ומעבדת אותו. ואז, את פונה אל הלב שלך ומקשיבה לפעימות הלב שלך ומקבלת את התשובה – זה מעשה אמיץ, זו קפיצת הבנג'י שלך.
כל יום קורה משהו טוב. במהלך חייך יש את הזמן הזה, הרגע הזה בו את לומדת להקשיב לפעימות הלב שלך, להקשיב ולעשות. אני זוכרת את עצמי כשהייתי אמא צעירה נתנו לי כל כך הרבה עצות. חלקן היו נהדרות וחלקן עצות אחיתופל איומות. כשהתלבטתי איך לבחור, מה לדעת? איך להבין הבנתי שהמסננת הגדולה שלי היא הלב שלי. הבנתי, שרק הלב שלי יודע. ברגע הזה מתעוררת השאלה – איך אבין מתי הלב שלי יודע ומתי זה תעתוע? במהלך הזמן ועם הנסיון הבנתי שההקשבה ללב שלי היא הקשבה מזוככת, שקטה. היא לא מתערבבת ברגשות שלי ובטח שלא בפחדים שלי. על כן ההקשבה לפעימות הלב שלי היא הקשבה אותנטית ושקטה. 
כל יום קורה משהו טוב. אמיצה, מקשיבה לפעימות ליבי זו את. אמיצה, בוטחת, יוצרת. עושה למען עצמך, למען משפחתך, למען הסובבים אותך. עשויה ללא חת, מקשיבה בלי היסוס. לפעימות של הלב שלך. פעימות הלב שלך כמו תוף מהדהדות את עצמך, היותך מזוקקת, נוכחת, אוהבת. היי ברוכה. 

עוצמת הנשים החכמות

אמיצה מקשיבה לפעימות ליבי היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן