הוילונות הלבנים שלי

כל יום קורה משהו טוב. במגזין עיצוב ויצירה אני שמחה להביא איתי השראה לעשייה ויצירה. לפעמים אני מוסיפה הדרכות ולפעמים, חווית עיצוב אישית. היום, אני רוצה לספר לכן על הווילון הלבן שלי.

הבית שלי

אני לא יכולה לספר על הווילון הלבן שלי בלי להקדים ולספר על הבית שלי. הבית שלי צבעוני וייחודי. בשבילי, הוא פשוט הבית שלי. כשאנשים מגיעים אלי הם תמיד מגיבים לעיצוב של הבית, לאנרגיה הטובה ששוררת בו, לצבעים. בשבילי, זה הבית שלי. הבית שלי מייצג את ה"תפיסה העיצובית" של Dalia be happy לעיצוב עם מודעות, עיצוב צבעוני שמשלב מלאכות יד, צבעים ושמחת חיים. אתן מוזמנות.

הוילונות הלבנים שלי

כל יום קורה משהו טוב. אנשים שמגיעים אלי הביתה מגיבים לבית שלי. לצבעים, לעיצוב ולאנרגיה הטובה, לאווירת ההרמוניה הסוררת. כן, הבית שלי צבעוני. בחירת הצבעים נעשתה בהקפדה על מנת ליצור הרמוניה וזרימה. לאחרונה נכנסה לקוחה. שאלה: מותר להציץ? ברור, אמרתי. היא הסתובבה, החמיאה, התלהבה ובסוף אמרה: כמה שיפה פה, כמה שצבעוני ומרגיע, הרמוני ורוחני אני הכי אוהבת את הוליונות הלבנים שלך. זה נראה כאילו חבורה של נשים ישבו ויצרו עבורך וילונות לבנים לתפארת.

כמה מילים על וילונות

וילונות הם פריט עיצוב מאד משמעותי בעיצוב חלל וסביבה. הווילונות מכתיבים את עוצמת האור שתיכנס או לא, הם יוצרים מעטפת רכה ונעימה. באופן אישי אני אוהבת וילונות רכים ונשפכים ולבנים. היו לי ובטח עוד יהיו לי וילונות צבעוניים, בשלב הזה אני מאד אוהבת וילונות לבנים. רכים. אני אוהבת את תחושת השקיפות – אטימות שהם נותנים ומאד אוהבת את האור והצל שהם יוצרים בסלון הבית שלי.  

אוסף המפות הלבנות שלי.

אני אוספת מפות ומפיות לבנות שנסרגו או נרקמו או טכניקות אחרות. קונה את הפריטים בשווקי פשפשים ושומרת אותם לשימושים שונים. אחרי ששיפצתי את הבית לפני כשנתיים שלפתי מפות רקומות וסרוגות ותיליתי אותם כווילונות. שילבתי עם בדי תחרה לבנים שהיו לי. התיישבתי, הבטתי סביב וחייכתי בשביעות רצון.

וילון לבן - איך עושים?

אין לי סודות, תמיד אני משתפת ומספרת בתהליכי העבודה. כך שאם אהבת את הווילונות הלבנים שלי ואת רוצה גם, אשמח להדריך אותך בתהליך.
תהליך היצירה והתליה של וילונות לבנים ממפות סרוגות ורקומות
1. מודדים את החלון ומוסיפים רוחב לנפנוף וגובה. בשלב זה צריך להחליט מה גובה התלייה ועד לאן רוצים שהוילון יגיע בחלק התחתון.
2. זה בעצם השלב המאתגר – למצוא את המפה המתאימה. מחפשים בחנויות יד שניה, בקבוצות פייסבוק של וינטייג', שואלים בין החברות והחברים. לא תאמינו איזה אוצרות אנשים שומרים במגירות שלהם. אני זורמת גם אם מפות שונות לאותו חלון כפי שאת רואה בתמונות.
3. רוכשים מוט לוילון + קליפסים במידה הנכונה. לאיקיאה יש מצויינים. 
4. תולים את הוילון ומחייכים בהנאה.

וילון לבן - תתחדשי

מקווה שנהניתם ממגזין עיצוב ויצירה – 5 שעוסק כולו בוילון הלבן שלי. למטה תמצאו את כל המגזינים שפורסמו עד כה. מוזמנים להנות! (בלחיצה על כל מגזין תגיעו אליו)

מגזין עיצוב ויצירה 1 | מגזין עיצוב ויצירה -2 | מגזין עיצוב ויצירה -3 | מגזין עיצוב ויצירה -4 | מגזין עיצוב ויצירה 5
כיף שהייתם, אשמח לתגובות ותמונות, ניפגש מחר בכל יום קורה משהו טוב
בשבוע הבא במגזין עיצוב ויצירה
דליה

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן