חודש הנשים – קוסמת מחוללת דברים טובים

קוסמת מחוללת דברים טובים זו את שיודעת שקסמים הם אותם דברים שאת יוצרת כשאת עושה דברים שאת אוהבת, כשאת נותנת, כשאת מקבלת את מחוללת קסמים ומרעיפה מקסמייך לאוהבייך, לאהובייך. את נהדרת, תודה!

קסמים וניסים נשמעים כאילו הם שייכים לזמנים וימים אחרים.
קסמים? קוסמת? אני? אולי תשאלי. כן, בטח את קוסמת, את עוד לא יודעת את זה? את קוסמת. קוסמת חיה בתוכך יכולת הקסם היא אינסופית ומחוללת יחד איתך קסמים, ניסים ודברים טובים. תזרמי איתי. בישלת משהו טעים לאחרונה? יצרת קסם. חיבקת מישהו, כככה חזק ובעוצמה? יצרת קסם. אמרת תודה לנהג האוטובוס. יצרת קסם. קסמים זה לא באמת הוקוס פוקוס יש שפן בכובע. כל יום קורה משהו טוב. קסם הוא אותו דבר קטן וטוב שכל אחת מאיתנו יודעת לחולל. לפזר אהבה, שמחה, הזנה. לחולל טוב. כאדם, כאיש מקצוע. כשאת מחליטה להיות קוסמת, את פשוט, כזו.

קוסמת מחוללת דברים טובים זו את כי את, את קוסמת את יודעת לחולל קסמים ולחולל דברים טובים. לפעמים במלוא תשומת הלב ולפעמים בלי שאת שמה לב, זה פשוט קורה לך. את קוסמת ומחוללת טוב. ברגע שאת מבינה את היכולת שלך להיות קוסמת ולחולל טוב, את מתחברת לעשיה שלך מזווית חדשה. אם את מנקה בתים, את מחוללת קסם אדיר של נקיון. אם את עו"ד ועוזרת לאדם לפתור דילמה, חוללת קסם. את רופאה? את קוסמת. את גנננת? את קוסמת. את מעצבת? את קוסמת. ברגע שאת מחליטה שאת קוסמת, את פשוט כזו. פתאום העשיה שלך, לכאורה אפורה, לכאורה משעממת הופכת לנס, נוצרת כקסם. 

משימה מקוסמת מחוללת ניסים אלייך

היום, מחר, השבוע תתייחסי אל עצמך ואל מעשייך כקסמים. את קוסמת ואת מחוללת קסמים. או במילים אחרות: עופי על עצמך היום, מחר, השבוע, תמיד. בקול רם או בינך לבין עצמך. ושום דבר לא יחזור להיות כשהיה. בהצלחה. 

עוצמת הנשים החכמות

קוסמת מחוללת דברים טובים היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן