מקבלת אותי כמו שאני

מקבלת אותי כמו שאני היא מהות השמחה שפוגשת אותנו באחד הרגעים הכי קשים של חיינו ומזכירה לנו, כי אנחנו ראויות, נהדרות, יפות, אוהבות, חושקות, עצובות, שמחות, אמהות, בנות. גם עכשיו.

מקבלת אותי כמו שאני מבינה, שהרגע הזה בו היא עומדת מול המראה, קירחת, נטולת רעמת ראשה השופעת, פוחדת, עצובה, זה רגע מכונן בתהליך שלה לקבל את עצמה, לאהוב את עצמה ולהיות, אדם שמח.

כן, ברגע הזה. לצד הכאב הנוקב, הייאוש, הפחד, תחושת איבוד שליטה ואיבוד חיים. מקבלת אותי כמו שאני מתייצבת לידך, זקופה, אוהבת, מכילה. מובילה אותך אל עצמך. האם תסכימי לקבל אותך כמו שאת? גם עכשיו ברגע הזה?

מקבלת אותי כמו שאני

זו את ברגע של סבל, ברגע בו נגמרו התירוצים וזו את מולך, בלי הצגה ואת חייבת לבחור. לקבל אותי – או לא? לשמוח איתי – או לא? לסלוח לי – או לא.

לא סתם אנשים מודים לקשיים שלהם שמביאים אותם כל כך רחוק. כי הרגע הזה בו אנחנו נוגעות בקרקעית חיינו, הרגע הזה בו הקושי כל כך גלוי, כל כך ברור הוא רגע חזק של בחירת, קבלה ושמחה עמוקה.

כי ברגע שאת מקבלת אותך כמו שאת את יודעת, שאין עלייך ואין כמוך בעולם כולו. 

תודעת השמחה מתרחבת

אני יודעת כי הייתי שם. השיער שלי לא נשר אבל החיים עצמם נשרו ממני ובחיי שלא ידעתי מה לעשות ולאן ללכת. אז הלכתי לסרוג והלכתי ליצור ובחרתי בשמחה הטובה שבחרה גם היא בי וביחד הבראנו, החלמנו והמשכנו. 

כי זו המהות של שמחת הלב. להעצים את החוסן שלנו גם ברגעים של פחד, יאוש וסכנה. אני יודעת, הייתי שם.

אל תחכי לקושי. תבחרי עכשיו בשמחת הלב שלך.

למען השמחה שלי, אני סורגת

כל יום. החל מימי הסרטן הלא עליזים שלי אני סורגת. כל יום, יום יום. למדתי שסריגה משמחת אותי מאד מאד! אם גם אותך, את מוזמנת להצטרף אלי למועדון הסריגה בבנימינה. כל הפרטים, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן