פשטות – אותנטית אני כמו שאני

אותנטית אני כמו שאני היא את שיודעת שההוויה האותנטית שלך היא היחידה האפשרית בשבילך. הגיע הזמן שתהיי את, פשוט את, עם העוצמה שלך ועם האור שלך. בלי שיפוטיות, בלי פחד. פשוט את, באהבה גדולה.

 

 

*להזמנת התמונה לחצי עליה ותגיעי לחנות

כל יום קורה משהו טוב. השברים הגדולים, המשברים הגדולים שלי עם עצמי ועם זולתי עם סביבתי הגיעו רק כשלא הייתי מחוברת אל עצמי. גם הסרטן יש אומרים שהוא ביטוי של חיבור לא מדויק. כשאנחנו לא באותנטיות, כשאנחנו לא מסונכרנות עם עצמנו, הדברים הרעים מתרחשים. להיות אותנטית זה מסע חיים. למה זה כל כך מסובך להיות פשוט אנחנו? כי אנחנו רוצים להיות אהובים ואיפה שהוא בדרך אמרו לנו שלהיות אהוב = להתאים את עצמנו. כאילו שאנחנו, ככה סתם ופשוט זה לא מספיק. ואז אנחנו "יוצאות למסע" ומגלות די מהר שככה בדיוק, כמו שאנחנו, בפשטותנו, באותנטיות שלנו, ככה בדיוק זה טוב. כל יום קורה משהו טוב. העיקר שאנחנו כבר יודעות את זה.

כל יום קורה משהו טוב. כשאנחנו יוצאות למסע ומתחברות אל עצמנו יש השתנות. לפעמים היא כואבת. מכבידה. נדרשת סבלנות. התוצאה טובה. תמיד. לאחרונה זיהיתי אצלי דפוס שלא מייצג אותי יותר, אולי אף פעם לא. כל כך ביקשתי השתנות. התחננתי להדרכה, לעצמי, לחברות שיעזרו לי להשתנות. כשההשתנות הגיעה, משהו בי נשבר לרסיסים. ידעתי שאת השבר הזה אני לא מאחה, אני נפרדת ממנו ועוברת מקום, מתחברת לתדר חדש. זה עבד. זה כאב, כל כך כאב. שברתי משהו ביחסים שביני לביני ונותרתי טובה יותר, אדוקה יותר אל עצמי. כן, יש עבודה פה במסע הזה אבל זו עבודה מתגמלת וטובה. כל יום קורה משהו טוב. המסע לשמחת הלב, המסע שלנו אלינו לפעמים מאתגר. אבל תמיד, תמיד תמיד זה שווה את המאמץ.

כל יום קורה משהו טוב. האותנטיות שלנו באה לידי ביטוי בכל דבר. באוכל שאנחנו אוכלות, בחברות, בחברים איתם אנחנו נפגשות ובאותנטיות שלנו. כשאנחנו מגיעות אלינו, שם הכי טוב שיש.

וזה פשוט. בכל פעם שאני מרגישה מן תחושה של "הגעתי הביתה" אני רואה בדמיוני המפותח מעגל של מדריכים מוחא לי הביתה וצועק לי – ברוכה הבאה, דליה, ברוכה הבאה. כי הבית שלי בתוכי, הבית שלי הוא אני, הבית שלי הוא בלב שלי. ושלך – בשלך.

ונאמר, הללויה.

 

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן