חודש הנשים – משפחה היא השורשים שלי

משפחה היא השורשים שלי זו את, שיודעת להתבונן ולבחור, להסתכל ולהחליט איזו משפחה את בוחרת. משפחה היא השורשים שלך – המשפחה שיצרת, המשפחה שבה גדלת, המשפחה שאת. בכל רגע את יכולה לגדל לך שורשים חדשים, כרצונך.

יומך הוא חלומך

משפחה היא השורשים שלי – ורק את בוחרת איזו משפחה את רוצה ואיך יראו שורשייך. אלו שהיו, אלו שיהיו. משפחה היא דבר נפלא וגם מקור להמון סיבוכים ועומסים רגשיים. 

בעולם הרוחני אנחנו מאמינים שהנשמה שלנו בוחרת – במעבר בין הגלגולים את המשפחה. כל אדם בתצריף הזה נמצא שם "בתפקיד". הטוב, הרע והלא נורא. אנחנו כבר מבוגרות ומפוכחות ויודעות שהמשפחה שגדלנו בה יש בה טוב, יש בה פחות טוב. כל אתגר שנתקלנו בו הגיע כדי להעצים אותנו, לעזור לנו לגדול. בסופו של דבר, אנחנו בוחרות את הזיכרונות שלנו, את החוויות ואת מערכות היחסים. 

 

משפחה היא השורשים שלי

כל יום קורה משהו טוב. יש לנו הזכות לחיות בתקופה בה משפחה היא מגוונת, יש משפחות של אמא ובת, אבא ובן, אמא ובן, שתי אמהות, שני אבות, שני בתים, ילדים מכמה הורים. יש גם משפחות של איש או אישה אחת. משפחה היא הרגשה, היא תחושה. משפחה היא הרגש שבלב.

כל יום קורה משהו טוב. לכל אחת מאיתנו יש את המשפחה שממנה הגענו, המשפחה שבנינו ובונות, המשפחה החברתית והכי חשוב – המשפחה שאנחנו בשבילנו. 

תהיי המשפחה שלך, תהיי טובה אלייך, חומלת ואוהבת כמו שאת חולמת שהמשפחה שלך תהיה.

יום משפחה שמח

עוצמת הנשים החכמות

משפחה היא השורשים שלך היא דמות, עוצמה, חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן