לומדת את שמחת ליבי

לומדת את שמחת ליבי זו את שיודעת ששמחת לבך נמצאת ונוכחת בך. כשאת לומדת את שמחת ליבך הרי את מיד מלמדת את הסביבה שלך להשתמש בשמחה של הלב שלהם. וככה בדיוק גדלה השמחה בעולם. שמבינה, שיודעת שהשמחה האמתית נמצאת בתוך הלב שלך. 

~~~

לומדת את שמחת ליבי זו את שיודעת שככל שתלמדי את השמחה הזו, השמחה של הלב שלך כך יהיה לך יותר טוב. ככל שתלמדי ותכירי את השמחה של הלב שלך תוכלי לעורר אותה בכל רגע שתחפצי בכך. כי המפתח אל האושר נמצא אצלך ביד.

~~~~

השמחה שלנו נוכחת בתוכנו. היא אנרגיה, תדר שנוכח ושומר עלינו. יתכן שבמהל השנים איבדנו את הקשר ביננו לבין שמחת ליבנו אבל היא, שהמחה, נשארה, מחכה בסבלנות שניזכר בה, בהיותה. שמחת הלב שלנו היא המהות העמוקה שלנו וככל שאנחנו לומדות אותה יותר – ככה טוב לנו יותר.

~~~

לומדת את שמחת הלב היא אופטימית, ריאלית וחכמה. היא מבינה שאמנם נולדנו עם שמחת ליבנו אך יש סיכוי שבמהלך השנים איבדנו את הקשר עם השמחה שלנו, שכחנו שהיא מהות הכל והעדפנו איכויות אחרות. 

~~~

לומדת את שמחת ליבי מאפשרת לי להבין שגם אם התרחקתי מעצמי אני יכולה לשבת, ללמוד. יש בה את  ההבטחה שכשנשב, ונלמד את שמחת ליבנו

השמחה פשוט, תחזור אלינו. תשתנה יחד אתנו. זו הבטחה הדדית.

שמחת הלב היא אנרגיה שמשתפת פעולה ונענית. ברגע שקוראים לה ומתכוונים לכך -היא באה. מבקשים ממנה להיות –היא נוכחת. לא חשוב כמה עצובים אנחנו. התפקיד שלנו זה להרגיש אותה, לדעת שהיא כאן, לאפשר לה להיות. לפתוח את הלב שלנו לקראתה.

~~~

לומדת את שמחת ליבי זו את, שיודעת ששמחת ליבך נמצאת ונוכחת בך. כשאת לומדת את שמחת ליבך הרי את מיד מלמדת גם את הסביבה שלך להשתמש בשמחת ליבם. כך, באופן כה פשוט, גדלה השמחה בעולם. 

~~~

לומדת את שמחת הלב שלי היא עוצמה, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של הגשמה.

משימה מלומדת את שמחת ליבי

משימה שבועית: 

איזה דברים אותך משמחים? כשאת עונה על השאלה הזו את לומדת את שמחת הלב שלך. קחי דף במחברת ותשאלי את עצמך: איזה דברים אותי משמחים? תני למידע לזרום ממך. בלי לשפוט, בלי להפסיק. כשתסיימי, תבחרי מתוך מה שכתבת לפחות חמישה דברים שאת יכולה לממש היום, מחר, השבוע. ממשי אותם. תחזרי על התרגיל הזה לפחות שבוע. בהצלחה!

להזמנת תמונה - לומדת את שמחת ליבי

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן