עוצמתית מחוברת למהות שלי

עוצמתית, מחוברת למהות שלי זו את, שלא מוותרת לך ומתחברת לעוצמה שלך שהיא המהות שלך שוב ושוב ושוב גם כשזה קל וגם כשזה קשה. את יודעת, כבר עברת דבר או שניים ואת יודעת שהפתרון לכל בעיותייך נמצא בך. את כבר לא מהססת, או מתביישת את מפעילה את הסופר כח שלך לטובתך. תבורכי על כך.

עוצמתית, מחוברת למהות שלי זו את, אחרי שחקרת ובדקת ויצרת ועשית את יודעת שאת במיטבך כשאת בעצמה שלך. העוצמה שלך אינה דורשת ממך מאמץ או מעייפת אותך. היא פשוט שם, בשבילך ולמענך. כל שעלייך לעשות זה לנשום עמוק, להתחבר אליה. היא כבר נמצאת.

בתוך העוצמה שלך נמצא הביטחון שלך, הידיעה שמה שלא יקרה את והיא ביחד. במהלך השנים את צוברת הרבה עוצמות ואת יודעת איך לנהל אותן, מתי להשתמש באיזו עוצמה. עוצמת החברות, עוצמת הנתינה, עוצמת האימהות וכן הלאה. אבל יש עוצמה אחת שהיא  ממש את, המהות שלך. ההגשמה שלך. כשאת מסונכרנת איתה את במיטבך. 

יכול להיות שבמהלך השנים שכחת אותה. שכחת כמה יפה את מציירת ואולי התחברת אליה והפכת להיות מאיירת. אל תיבהלי מהמילה עוצמה. אולי היא נשמעת מוגזמת אבל זה בדיוק זה. העוצמה שלך היא תמצית הטוב המזוקק שלך.

 

לפעמים את שוכחת את הסופר כח שלך. לפעמים את שוכחת שיש בך כח על שאת סופרוומן. תני לעצמך אות וסימן איך להדליק את העוצמה הזו – משהו קטן ומצחיק כמו גירוד באף או למשוך את אוזן ימין.

את אותה ידיעה שיש בך עוצמה, שאת במיטבך שהיא פועלת תעבירי הלאה. לחברה, לילדים. תזכירי להם שגם כשהם מרגישים רע, כדאי שיזכרו בסופר כח שלהם כך שישאבו ממנו השראה.

לפני שנים רבות כשבני היה בכיתות יסודי הוא שאל אותי איך זה ש י', שהיה חבר שלו מצליח כל כך במבחנים בלי ללמוד בכלל. חייכתי, ושאלתי אותו האם י' יודע להכין חביתה. הבן שלי כבר מזמן הכין לעצמו ולנו חביתות. הוא חייך, הבין את המסר. 
לכל אחד ואחת מאתנו יכולות, כישורים וסופר כח. עוצמות שנוכחות בנו ורק מחכות שנשתמש בהן. אז תפסיקי להתקמצן על העוצמה שלך, אל תיבהלי ממנה ותהיי. עוצמתית, מחוברת למהות שלך.

אל תפחיתי ערך ממי שאת ומה שאת כשאת מחוברת לעוצמה שלך. כנראה שזה בדיוק מה שאת והיקום כולו צרכים ממך, כאן ועכשיו.

משימה

משימה מעוצמתית , מחברת למהות שלי אלייך

רישמי במחברת את העוצמות שלך. 

דרגי אותן

תהיי אותן, תחיי אותן, תתחברי אליהן.

תזכירי לך, ברגעים שאת צריכה את החיבור שלך בעזרת סימן שנתת לעצמך.

סומכת, עוצמתית, רכה

כשאת רוצה תמריץ לחשוף את הרכות שלך, כשאת רוצה לעזור לחברה שלך להיות רכה יותר אני מציעה לך את השילוב הזה לתלות ולהאמין. המילים פועלות כמנטרה ומחלחלים אלייך ומאפשרים לך, או לה להיות, פשוט, רכה. להזמנה ליחצי על כל תמונה.

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן