מכבדת את מי שאני

כל יום קורה משהו טוב. מכבדת את מי שאני זו את, שמפסיקה לשפוט את עצמך כל כך בקלות ומכבדת אותך. את עצמך. על חולשותייך, כאבייך, אי מושלמותך. מכבדת את מי שאני זו את שמאפשרת לעצמך להיות, פשוט את, מצוינת כמו שאת. וכשאת מכבדת את עצמך את יודעת שכל השאר מכבדים אותך. הללויה.

מכבדת את מי שאני

זו את שזוקפת קומה. שמבינה שהתדר שאת אוחזרת זה התדר שאת מפזרת. שמבינה בפשטות ובכאב, שאם את לא תכבדי את עצמך אחרים לא יכבדו אותך. זו את, שמפסיקה להלקות בעצמך ומבינה, שאת שלמה ולא מושלמת בדיוק, כמו שאת עכשיו.
כל יום קורה משהו טוב. תעצרי רגע הכל. תנשמי עמוק ותקבלי את עצמך, גם אם את חושבת שיש הרבה מה לשנות, לשפר. זה לא קשור. התפתחות והשתנות צומחת נפלא מאהבה עצמית, כבוד פנימי וקבלה. כשאת מכבדת אותך את "עושה שלום" עם עצמך, ואת משדרת עוצמה פנימית, יש לך חוסן אישי ואת עוברת לחיות את חייך באהבה ובשמחה. 
כל יום קורה משהו טוב. לצערי אני יודעת ומכירה היטב מדי שלפעמים קל ופשוט לחיות בהלקאה עצמית, שיפוטיות ואי קבלה. מאד קל, פשוט ונוח ליפול לבור הזה של "אני לא מספיק" "אני לא שווה" וכו. מהמקום השפל הזה, המרושע. אני מזכירה לעצמי ולך. זיקפי קומה, נשמי עמוק וכבדי את עצמך. כי רק לזה את ואני ראויות.
מכבדת את מי שאני. זו הדרך הנכונה והטובה לחיות. בפשטות, בקלות ובלי מאמץ. ככל שנגביר את הכבוד לעצמנו ככה, פשוט החיים יהיו טובים יותר.
בואי ננסה את זה שבוע, אני ואת ונראה מה התוצאה.

עוצמת הנשים החכמות

מכבדת את מי שאני היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן