רכה מוותרת על השיריון שלי

רכה מוותרת על השריון שלי זו את שמסכימה להניח, להרפות, לשכב על החול הרך. לצחוק, לבכות, ללטף, לאהוב, להרגיש. את מוגנת. הלב שלך מוגן וחופשי לאהוב, לאהוב, לאהוב

כל יום קורה משהו טוב. רכה, מוותרת על השריון שלי זו את שמבינה שדי, מספיק עם השריון שלך. יצרת אותו לפני שנים, ובכל פעם כשנפגעת או נעלבת, כשנראה לך שהדברים לא מסתדרים יצרת ובנית את השריון שלך. עכשיו, בזמן הזה את מתחילה להבין שהשריון שלך מפריע לך להיות את, רכה ונינוחה, בוטחת ומתמסרת. את לא מפחדת להיפגע. את בטוחה, מוגנת, נוכחת, יודעת ואת לא צריכה יותר את השריון הזה שיגן עלייך. את לא אביר שיוצא לקרב. את אשה נפלאה שנוכחת ברכות, ברגשות, בשמחה שלך. אחרי כל כך הרבה שנים של שריון סביבך את מסכימה לוותר עליו. את מסירה אותו ונותרת את. קלילה, שמחה ורכה. הללויה.

 

הרכות לא היתה ברירת המחדל שלי אף פעם. במהלך השנים, לדעתי החל מהילדות המוקדמת חשתי את הצורך להגן על עצמי ולבשתי שיריון שיגן עלי. ככל שעברו השנים אני, כמו רבות מחברותי לבשתי שיריון ויצאתי ליומי. השריון הפך להיות חלק אינטגרלי ממני, כבר לא הייתי צריכה ללבוד אותי.

חוויתי את העולם כמקום פוגע, חוויתי חוסר הבנה עמוק מהסביבה אלי. בבית שלי לא ממש הבינו או רצו להבין אותי וככל שעברו השנים נעשיתי קשוחה, חזקה, יציבה.

בסך הכל אלה תכונות שאני מברכת עליהן. אבל תכלס, זה קשה להיות תחת שריון 24\7.

ואז הגיעה דרור. כל אחד ואחת משלושת ילדי סדק בי את השריון וכשהגיעה דרור היא עוררה בי את החלק הורוד, הרך כענן ביום קיץ. לאט לאט הסכמתי להוריד את השריון, הסכמתי לבדוק את החיים בלעדיו, הסכמתי להתפשט ממנו.

זה תהליך שאינו נגמר אבל אני מרגישה היום את היכולת והאפשרות להיות בלי השריון שלי.

ואת? האם יש לך שיריון שמגן עלייך? האם את מסכימה להסיר אותו לפעמים? האם את כמוני, כבר מסכימה להשיל אותו ולעמוד על במת העולם, ערום ועריה, חשופה ומוגנת, רכה ומוותרת על השיריון שלך?

רכה, מוותרת על השריון שלי זו את שמבינה שדי, מספיק עם השריון שלך. יצרת אותו לפני שנים, ובכל פעם כשנפגעת או נעלבת, כשנראה לך שהדברים לא מסתדרים יצרת ובנית את השריון שלך. עכשיו, בזמן הזה את מתחילה להבין שהשריון שלך מפריע לך להיות את, רכה ונינוחה, בוטחת ומתמסרת. את לא מפחדת להיפגע. את בטוחה, מוגנת, נוכחת, יודעת ואת לא צריכה יותר את השריון הזה שיגן עלייך. את לא אביר שיוצא לקרב. את אשה נפלאה שנוכחת ברכות, ברגשות, בשמחה שלך. אחרי כל כך הרבה שנים של שריון סביבך את מסכימה לוותר עליו. את מסירה אותו ונותרת את. קלילה, שמחה ורכה. הללויה.

רכה, מוותרת על השיריון שלי מגיעה כדי לרכך את יומך ולהזכיר לך, להתבונן ולראות את הדברים הטובים של החיים כי כל יום קורה משהו טוב. יום רך, מאוזן ונעים לך.

סומכת, רכה, משחררת

כשאת רוצה תמריץ לחשוף את הרכות שלך, כשאת רוצה לעזור לחברה שלך להיות רכה יותר אני מציעה לך את השילוב הזה לתלות ולהאמין. המילים פועלות כמנטרה ומחלחלים אלייך ומאפשרים לך, או לה להיות, פשוט, רכה. להזמנה ליחצי על כל תמונה.

אם את עוקבת אחרי, את יודעת שבכל יום אני פוגשת אותך ( במרחב הדיגיטלי, את מוזמנת גם למרחב הפרונטלי) ומביאה איתי השראה ליצירת חיים של שמחה. אני עושה את כי אני מאמינה שכמו ששרים בחנוכה – כל אחד הוא נר קטן וכולנו אור איתן – ככל שנגביר את השמחה בעולם ככה העולם יהיה פשוט, מקום טוב יותר.

אפשר לקרוא לי תמימה. אפשר לקרוא לי נאיבית. שזה אותו דבר בדיוק ואפשר גם להאמין לי, ככה פשוט. מזמינה אותך להצטרף אלי.  ביחד נלמד, נעמיק וניצור חיים שמחים, חיים טובים כפי שאת רואה אותם, בפרשנות שלך.
חיים של שמחה, פשטות ויצירה. מה את אומרת?

למען השמחה שלי, אני סורגת

כל יום. החל מימי הסרטן הלא עליזים שלי אני סורגת. כל יום, יום יום. למדתי שסריגה משמחת אותי מאד מאד! אם גם אותך, את מוזמנת להצטרף אלי למועדון הסריגה בבנימינה. כל הפרטים, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן