מרוצה מהחיים שלי

מרוצה מהחיים שלי זו את שיודעת שכל מה שיצרת, החיים שלך, הם טובים. הרגע הזה שבו את מסכימה להודות בינך לבינך שאת פשוט שמחה ומרוצה הוא רגע של חיוך גדול. תהני ממנו!

את מוזמנת לקרוא או להקשיב, תהני

מרוצה מהחיים שלי היא דמות מעוררת צחוק של מבוכה. האם זה אפשרי להיות פשוט, מרוצה? לשמוח על מה שיש, להגיד תודה ולחייך? כמה אנחנו מיומנות בזה? וכמה אנחנו מיומנות להגיד – זה לא מספיק, רק עוד קצת, אחרי שארד במשקל \ אתעשר \ אמצע בעל לעניין  מלאי את מה משתאים לך.

~~~

מרוצה מהחיים שלי זו את, שבגיל 50 + את יודעת לעצור רגע, לטפוח על השכם שלך ולהגיד ף וואוו, שאפו. שיחקתי אותה. אני תותחית. כמה אני מרוצה! בתכלס, ביני לבינך – אם לא עכשיi, אז מתי

ובפשטות. את מרוצה מהחיים שלך? לא? למה לא? נראה לי שהגיע הזמן לעצור. לשנות את מה שדורש שינוי, להשען לאחור ולומר: אני מרוצה מהחיים.

 

יכול להיות שזה רק שינוי של זווית הראיה. להסתכל על אותם חיים שחיית שאת חיה , לראות את כל הטוב שנוצר, שיצרת ולומר- וואללה, אני מרוצה! תנסי. זה לא כואב. 

~~~

מרוצה מהחיים שלי. זו באמת המתנה הכי איכותית, אמתית, משמעותית שאני יכולה להעניק לך, שאת יכולה להעניק לעצמך. תחליטי להיות מרוצה מהחיים. ואחר כך, תשני את מה שצריך, אם צריך.

להיות מרוצה זה הפרס על האפשרות להודות, בכל רגע נתון על כל דבר. זה הפרס על השקט הפנימי, על הרוח הנושבת, על האהבה, על היצירה. מרוצה מהחיים שלך זו את שיודעת שבלי תנאים, בלי התניות. את פשוט מרוצה מהחיים שלך. עכשיו. הללויה, תודה, אני אוהבת אותך.

~~~

מרוצה מהחיים שלי  היא עוצמה, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של מימוש והגשמה.

~~~

משימה ממרוצה מהחיים שלי אלייך

משימה שבועית: 

1. תפתחי מחברת. תכתבי כותרת: ממה אני מרוצה מהחיים שלי? תתחילי לכתוב. לא לשפוט את הנאמר. פשוט, לתת למילי לצאת, להיכתב ולהציף את התודעה שלך. תגזימי. תפרטי. תתחילי במדרגות הכניסה לבית, תמשיכי במקרר תסיימי באהובייך.
2. תקבעי עם חברה, בן זוג, אמא, בת ותספרי לה, תשתפי אותה ממה ועד כמה את מרוצה מהחיים שלך. אולי תשתפי אותנו גם בפייסבוק?

איזה אושר ושמחה. הללויה, תודה

להזמנת תמונה - מרוצה מהחיים שלי

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן