מרוצה מהחיים שלי

מרוצה מהחיים שלי זו את שיודעת שכל מה שיצרת, החיים שלך, הם טובים. הרגע הזה שבו את מסכימה להודות בינך לבינך שאת פשוט שמחה ומרוצה הוא רגע של חיוך גדול. תהני ממנו!

את מוזמנת לקרוא או להקשיב, תהני

מרוצה מהחיים שלי היא דמות מעוררת צחוק של מבוכה. האם זה אפשרי להיות פשוט, מרוצה? לשמוח על מה שיש, להגיד תודה ולחייך? כמה אנחנו מיומנות בזה? וכמה אנחנו מיומנות להגיד – זה לא מספיק, רק עוד קצת, אחרי שארד במשקל \ אתעשר \ אמצע בעל לעניין  מלאי את מה משתאים לך.

~~~

מרוצה מהחיים שלי זו את, שבגיל 50 + את יודעת לעצור רגע, לטפוח על השכם שלך ולהגיד ף וואוו, שאפו. שיחקתי אותה. אני תותחית. כמה אני מרוצה! בתכלס, ביני לבינך – אם לא עכשיi, אז מתי

ובפשטות. את מרוצה מהחיים שלך? לא? למה לא? נראה לי שהגיע הזמן לעצור. לשנות את מה שדורש שינוי, להשען לאחור ולומר: אני מרוצה מהחיים.

 

יכול להיות שזה רק שינוי של זווית הראיה. להסתכל על אותם חיים שחיית שאת חיה , לראות את כל הטוב שנוצר, שיצרת ולומר- וואללה, אני מרוצה! תנסי. זה לא כואב. 

~~~

מרוצה מהחיים שלי. זו באמת המתנה הכי איכותית, אמתית, משמעותית שאני יכולה להעניק לך, שאת יכולה להעניק לעצמך. תחליטי להיות מרוצה מהחיים. ואחר כך, תשני את מה שצריך, אם צריך.

להיות מרוצה זה הפרס על האפשרות להודות, בכל רגע נתון על כל דבר. זה הפרס על השקט הפנימי, על הרוח הנושבת, על האהבה, על היצירה. מרוצה מהחיים שלך זו את שיודעת שבלי תנאים, בלי התניות. את פשוט מרוצה מהחיים שלך. עכשיו. הללויה, תודה, אני אוהבת אותך.

~~~

מרוצה מהחיים שלי  היא עוצמה, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של מימוש והגשמה.

~~~

משימה ממרוצה מהחיים שלי אלייך

1. תפתחי מחברת. תכתבי כותרת: ממה אני מרוצה מהחיים שלי? תתחילי לכתוב. לא לשפוט את הנאמר. פשוט, לתת למילי לצאת, להיכתב ולהציף את התודעה שלך. תגזימי. תפרטי. תתחילי במדרגות הכניסה לבית, תמשיכי במקרר תסיימי באהובייך.

2. תקבעי עם חברה, בן זוג, אמא, בת ותספרי לה, תשתפי אותה ממה ועד כמה את מרוצה מהחיים שלך. אולי תשתפי אותנו גם בפייסבוק?

איזה אושר ושמחה. הללויה, תודה

להזמנת תמונה - מרוצה מהחיים שלי

התמונות של Dalia be happy הן מילים שמגשימות מציאות. את מוזמנת לבחור לך תמונות מקולקציית עוצמת הנשים החכמות כאן, לתלות מול עינייך ולזכות להשראה והעצמה והגשמה.

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן