קולקציית מתנות תודה נהדרת!

מחפשת מתנה נפלאה לכבוד יום המורה?
בבקשה. יועצת מתנות שלום. אני כאן בשבילך. את ממלאה את הטופס ואני מחזירה לך הצעת מחיר מדויקת. בקלות ובפשטות, מותאם ומדוייק לצרכים שלך, לתקציב שלך, לאנרגיה הטובה שאת רוצה להעביר. כאן הטופס, מלאי אותו וההצעה המעולה למתנה נהדרת לכבוד יום המורה בדרך אלייך!

יועצת מתנות שלום.

זה מה שאני עושה בשבילך. באהבה גדולה. כי לך מגיע יחס מיוחד במינו. את ראויה שירות מצוין, לבחירת מתנות מדויקת. אני בטוחה שאת רוצה להעניק מתנות נפלאות. אני פה כדי "לעבוד אצלך". תני לי לעזור לך לבטא את הייחודיות, הכרת התודה וההערכה. קולקציית מתנות התודה Dalia be happy נוצרה בדיוק בשביל זה, כדי שאת תוכלי להעניק מתנות נפלאות, לפזר אהבה ריפוי ושמחה. הללויה.

ההצעה שלי לא מתאימה לכל אחת.

האם היא מתאימה לך?

מוכר לך? מלאי את הטופס ואני חוזרת אלייך!

נעים מאד, אני דליה ברנובר - יועצת המתנות שלך.

אחרי יותר מ 15 שנים של עיצוב וייצור מתנות, אני זמינה לייעץ לך על המתנה הכי מתאימה עבורך. אני מומחית בעיצוב וייצור מתנות שמחות ומשמחות, מתנות שנוצרות מהלב, נבחרות מהלב ומגיעות ללב. תני לי לעבוד בשבילך. מלאי את הטופס ואני חוזרת אלייך עם הצעה נהדרת! כמה מילים נוספות עלי עלי – אני יזמת וממציאת השיטה של ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. אני מעצבת ויוצרת מתנות שמחות ומעודדות, שיוצרות שמחה ומשמחות – כי הן משפיעות על הנותן ועל המקבל! בתהליך העיצוב והיצירה אני שוזרת מילים טובות, צבעים משמחים ואנרגיות חיוביות. לאורך השנים צברתי ניסיון רב בעיצוב ויצירה של מתנות ואני שמחה להעניק לך מניסיוני וליצור חוויה מיוחדת במינה של קניה, חוויה מיוחדת במינה של נתינה. כי את, לא כמו כולם והגיע הזמן לבטא את הייחודיות שלך, את הלב הרחב שלך ואת האהבה שלך. בדיוק ובמיוחד בשבילך אני כאן. נתינה זו דרך חיים וככה בדיוק אני יוצרת את המתנות. תמלאי את הטופס, תקבעי איתי פגישה. אני כאן, בשבילך.

איך נוצרת חוויה של קניה, חוויה של נתינה?

1. את ממלאה את הטופס המצורף כאן, למטה ומפרטת את הצרכים שלך – כמות המתנות, תקציב ואפיון נוסף כרצונך.

2. אני לומדת את בקשתך וחוזרת אלייך עם הצעה מדויקת ומפורטת שמבוססת על ניסיון, סבלנות ואהבה.

3. את בוחרת את המתנות שתואמות את בחירת לבך – כי הבחירה של הלב היא האותנטית ביותר!

4. אני מכינה, יוצרת, אורזת לתפארת ושולחת אלייך!

5. את מקבלת את החבילה ומחלקת את המתנות, מקליטה לי את ה"וואוו! זה מקסים!"

6. אני מקבלת ממך הודעת תודה ושמחה. 

7. תודה, הללויה!

אני רוצה לשתף אותך במשהו אישי.

תהליך העיצוב והיצירה הוא תהליך אישי ועצמתי, אמוציונלי והגיוני. אני רוצה לשתף אותך בתהליך היצירה, להסביר למה אני מתכוונת כשאני אומרת מתנות שמחות ומשמחות. כשאני מעצבת  אני חושבת לא רק על המוצר, או על מה שיש לי לומר. אני יודעת שבאמצעות העיצוב והיצירה אני יוצרת ריפוי והחלמה. כשאני מעצבת, אני חושבת עלייך. חושבת איך אני יכולה ליצור מתנה שאת תוכלי להעניק ותבטא את ההערכה והוקרת התודה שלך, את ההתחדשות וההתפתחות שלך ולא פחות חשוב, את התקציב שלך. בקולקציית מתנות סוף שנה של Dalia be happy תמצאי מתנות החל מ 7 ש"ח למתנה!

סטודיו Dalia be happy

מתמחה בריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. אני מעצבת ויוצרת מתנות שמחות, בעיצוב שמח. הסטודיו נמצא בבנימינה ואם את מעדיפה לקבוע איתי – את מוזמנת!
תתקשרי לקבוע איתי וניפגש! behappydalia@gmail.com

052-2948487 

מתנות משמחות לשימוש יומיומי - לנשים וגברים!

1יום האישה

"דליה יקרה , הרבה צבע, ערכים ושמחה נכנסו לחדר ולמורים בו. מודה לך על עיצוב, שירות ותמונות נפלאות!"
תמי וקסמן, מנהלת בית ספר מעיינות, כברי

איזה מתנות את צריכה?

מלאי את הטופס ואחזור אלייך עם הצעה מדויקת בשבילך ממנה תוכלי להזמין מתנות יום המורה נהדרות.

שמחה שנפגשנו, מחכה להעניק לך חוויה של קניה, חוויה של מכירה

מוזמנת למלא את הטופס ואני אכין לכם הצעה מעולה!