חודש הנשים – מודה מעומק הלב שלי

מודה מעומק ליבי זו את שיודעת שההודיה היא משמעותית וחשובה למען איכות חייך, שמחת לבך והאהבה שלך. כשאת בהודיה את מפזרת את ההודיה שלך ומעוררת את אנרגיית התודה בעולם. תודה לך!

 

כל יום קורה משהו טוב. מכל מכלול האפשרויות הודיה היא אחד הכלים העוצמתיים שיש, שזמינים עבורך כדי לחולל שינוי אמיתי ועמוק בחייך. ביום ששיניתי את תפיסת עולמי – זה לא קורה ביום אחד, זה שינוי ארוך שמתחולל – ממש השתנתה לי זווית הראיה, ביום שידעתי להודות על הכל , ביום שהבנתי שאין כזה דבר מובן מאליו – ביום ההוא השתנו חיי. זה המפץ הגדול שלי, היכולת להגיד תודה. 

מלואיז היי זכרונה לברה למדתי להגיד תודה למקרר שעובד. למכונית שמתניעה. למשבר שחוויתי. למי שפגע בי. לכשלונות שלי. לאתגרים הכי משמעותיים של חיי. לציפור שעפה לידי. לשמש שזורחת. לעצמי. לחיוך שלי. לגוף שלי. לכל מי שסביבי.
לשומר בשער, למורה של הילדים – גם אם היא נוראית בעיני. יום אחרי יום צעדתי בשדות של בנימינה, הקשבתי ללואיז היי ולמדתי. עד שהפנמתי והבנתי שלהודות להכל אומר שאין כזה דבר מובן מאליו. שיעור ההודיה היה ועודנו, השיעור הכי מרתק ומשנה חיים שחוויתי. 

מודה מעומק ליבי מגיעה כדי לחזק אותך בכאבך, כדי להעצים אותך בחולשתך, כדי להגדיל את שמחתך. היא מגיעה כדי להזכיר לך שאת שמורה, מוגנת ואהובה. שאת לא לבד בעולם ושכל האחריות כולה היא עלייך.

וכשאת מרגישה שהכל קורס, כשאת מרגישה שלא טוב, קחי את עצמך ותתחילי להודות. 10, 20, 30 תודות ביום. זה תרגיל פשוט וידוע. ההודיה יוצרת ניקוי אנרגטי ומעשירה את המרחב שלך באנרגיה חדשה, רעננה ומיטיבה. פשוט, תנסי את זה.

 

מודה, אוהבת, חומלת

כשאת רוצה להעצים את ההודיה, החמלה, האהבה את מוזמנת לתלות מולך את התמונות של הדמויות ולקבל מהן השראה יומיומית. להזמנה, ליחצי על כל תמונה

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן