חכמת הלב

מה את באמת מוכנה לעשות למען עצמך? למען האושר שלך?
האם את באמת מסכימה להתמסר אלייך, לאיכות חייך, לשמחה שלך, לאושר? האם הגעת לשלב שת אומרת עכשיו אני, האם את באמת מסכימה לרדת לעומק התהליך ולהיות, באמת, מאושרת? האם את חושבת שהגיע הזמן, שזה הזמן שלך, להיות בשמחה, לחיות בטוב, לקום עם אנרגיה טובה?
זו לא סיטואציה תלויית אישיות או מעמד חברתי, מזל, חשבון הכסף בבנק או הרכב שאת נוסעת. זו גם לא גניטיקה ולא סך חוויות חייך. זה הרגע הזה, הקטן והכה משמעותי בו את, רק את מתבוננת סביב ואומרת וואלה, עברתי כבר חמישה עשורים, אולי יותר, נותר לי לא מעט אז וואלה, זה הזמן שלי. לבחור בחיים טובים.
כפי שאת מבינה חיים טובים. לא כפי שמוכתב לך, או לימדו אותך, או מספרים בתוכניות הבוקר. 

או בפשטות: חכמת הלב שלך מחכה לך. היא יודעת את כל האמת, רק תקשיבי לה.

 

היום אנחנו מעשיות

המילים הן נפלאות ונוגעות אני יודעת, שומעת את התגובות שלכן אלי , אבל היום אנחנו מעשיות. יוצאות לדרך בפעולות. היום, את לוקחת על עצמך אחריות ודואגת לך. בוחרת בך. זה לא משנה מתי את קוראת את הפוסט – כשכתבתי אותו או כמה שנים אחרי, היום זו התחלה חדשה. 

המשימה שבועית שלך – בכל יום את עוצרת, מתי שנוח לך ובמשך רבע שעה, רבע שעה בלבד את יושבת בשקט, לוקחת כמה נשימות עמוקות ושותקת. תכיני מחברת כדי לכתוב מה שעולה ובמהלך רבע שעה – תשתדלי לא פחות ואם יותר אז בכיף – את מקשיבה לחכמת הלב שלך. היא מוליכה אותך אלייך. 

בשלב הזה עוד אל תשאלי שאלות. שבי לך בשקט ותקשיבי לחכמה שלך, של הלב שלך. אם את מתקשה את יכולה לבקש מהלב שלך שידבר אלייך מחוכמתו. 

את מוזמנת לכתוב את שהגיע במחברת שלך. תקשיבי למילים ותני להם להיות עבורך. פשוט, להיות אין צורך לעשות כלום. הללויה שבחרת בך.

בתרגול הזה את משיגה כמה דברים שישמשו אותך תמיד:
1. שקט
2. מפגש עצמי שלך איתך
3. הקשבה
4. שיחה עם הגוף שלך (כלי עבודה עוצמתי לתהליכי ריפוי והרגעת כאב)

 

החכמה של הלב

יש לך לב, יש לך שכל (Mind). בכל חלק כזה יש חכמה. ב Mind יש חכמה שרכשנו, ידע. בלב יש לנו את החכמה הקדומה, האינטואיציה, הידע המזוקק של החיים. החכמה הרגשית, האינטואיטיבית, החברתית. זו חכמה מזוקקת, אותנטית, עצמאית. האם את מסכימה להקשיב לה?

אנחנו חיים בעידן של הלב. ההיגיון מאבד מהעצמה שלו לטוב חכמת הלב האינטואיטיבית, הקדומה. זו שמבינה שהחיים הם מסע מרתק ומשמח, מסע של הגשמה ואהבה. על כן כשאת לא מקשיבה לחכמת הלב שלך את חווה תסכול ואי הלימה בינך ובינך. פער בין מי שאת רוצה להיות, איך שאת רוצה לחוות את החיים לבין מי שאת בפועל.
חכמת הלב שלך מכילה את כל התשובות כולן. חכמת הלב שלך יודעת להתחבר לחכמה קדומה, חכמה עכשווית ולהגיע עבורך לחכמה המיוחדת שלך. אם אינך רגילה להקשיב לחכמת הלב שלך, תרגלי מדיטציה ושקט. החכמה נמצאת ופועמת, את פשוט לא רגילה להקשיב לה. שבי, תיצרי שקט ותאמיני לתשובה שמגיעה.

מגיע לך לחיות טוב. מגיע לך להיות מחוברת אל עצמך בעומק עומקו של הלב. את ראויה לקום בבוקר ולשמוח. להתחיל את יומך עם לב פתוח. לנהל מערכות יחסים משובחות ולחיות את חייך במלואם. את ראויה להיות משמעותית, משפיעה ונוכחת. את והלב שלך יודעים את זה. לך וללב שלך יש את החכמה הנדרשת כדי לבצע את זה.
כל יום קורה משהו טוב. חכמת הלב שלך, יש בה את כל הסודות שאת רוצה לדעת. לכי, תקשיבי, תשמעי, תלמדי ובסוף, תחזרי אל הלב שלך כי הוא ורק הוא יתן לך את התשובה הנכונה. 

תודה שהקשבת. 

כליום קורה משהו טוב | המסע לשמחת הלב

זה מסע של התעוררות, של התקרבות שלך אלייך. בכל חודש אני עוסקת בנושא אחר, את מוזמנת להיות חלק מקהילה הולכת וגדלה של נשים שגילו את שמחת הלב שלהן, את הצבעים שלהן ויצרו להן חיים טובים כפי שהן תוספות את החיים הטובים. תצטרפי אלינו. לוח הזמנים של החודש, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן