מעגלי נשים סורגות ויוצרות

מעגלי נשים סורגות ויוצרות שמחה -
קהילה סורגת ויוצרת

מזמינה אותך לדייט יצירה וסריגה קבוע פעם בשבוע!
(או פעם בחודש )

חוויה של עיצוב, סריגה, שיח וחברותא. ביחרי את מה שמתאים לך – פעם בשבוע, פעם בחודש, סריגה או מפגשי יוצרת שמחה. פשוט, בואי ותהני איתנו. אנחנו נפגשות, חולמות ומגשימות, סורגות ופורמות יוצרות ונהנות, מדברות ושותקות. חברותא נשית נהדרת.

באופן אישי – השנה אני מתקדמת עוד צעד לכיוון ההגשמה של החלום שלי – ויוצרת מרכז תוסס שמפגיש נשים יוצרות, סורגות, מרכז של הגשמה אישית, למידה משותפת, מפגשי רוח וחומר עם ובלי מילים. מזמינה אותך לבחור את מה שמתאים לך ולהצטרף אלינו למסע צבעוני, מעורר השראה ושמחה פשוטה של הלב. 

איך מצטרפת?
את מוזמנת לקרוא ולבחור לך מעגל ומועד. בתחתית העמוד יש טופס,
את ממלאה אותו ואני חוזרת אלייך להרשמה. מחכה לך!

מעגלי נשים סורגות ויוצרות שמחה

 

מעגלים – למה? כי מעגל הוא מקום שיוויוני, אין בו הריככיה, אנחנו שוות בין שוות. מעגל ועיגול הן תנועות רכות. בסריגה אנחנו סורגות את העיגול מנקודת ההתחלה החוצה, מה שמסמל את מעגלי החיים שלנו. 

סורגות – במסרגה אחת. כי סריגה היא עולם קסום של הוויה, יצירה, למידה, התפתחות, ריפוי עמוק, פולקלור נשי. את הסריגה קיבלתי, כשחליתי במחלה קשה כאלמנט של ריפוי והתחייבתי, שאני מעבירה את זה הלאה. לחולל ריפוי כי דרוש ריפוי

יוצרות – כי יצירה היא סגנון חיים, בחירה בחיים של פשטות, איטיות, הסכמה לשמוט את העומס ולהיות נוכחת כאן ועכשיו. לפחות לשעתיים בשבוע. אנחנו בוראות עולם ומגשימות מציאות.

*במהלך השנה יתקיימו טיולי עיצוב ויצירה, הרצאות, יוצרות אורחות והפתעות נוספות.

 

מעגלי נשים סורגות ויוצרות שמחה - פירוט המעגלים

מעגלי נשים סורגות – בוקר 

תיאור המעגל: מפגש שבועי, שלוש שעות של סריגה, השראה ויצירה. הסריגה היא במסרגה אחת, מונחית, מגוונת ומותאמת אישית לך ולצרכייך. כל אחת סורגת מה שהיא רוצה , אני כמובן מביאה איתי רעיונות, הדרכות, דוגמאות. 

ימים: שני בוקר – קבוצה קיימת 

רביעי בוקר – קבוצה בהקמה, אעדכן כשנצא לדרך.

מחיר: מסלול חודשי: 430 ש"ח \ מסלול גמיש 470 ש"ח

מעגלי נשים סורגות – ערב

תיאור המעגל: מפגש שבועי, שעתיים של סריגה, השראה ויצירה. הסריגה היא במסרגה אחת, מונחית, מגוונת ומותאמת אישית לך ולצרכייך. כל אחת סורגת מה שהיא רוצה , אני כמובן מביאה איתי רעיונות, הדרכות, דוגמאות. 

ימים: שני ערב – קבוצה קיימת 

שלישי ערב – קבוצה בהקמה, אעדכן כשנתחיל.
מחיר: מסלול חודשי: 360 ש"ח \ מסלול גמיש 400 ש"ח

מעגלי נשים סורגות – פעם בחודש
תיאור המעגל: פעם בחודש ניפגש לסרוג ביחד, במסרגה אחת. מיועד למי שמאד רוצה לסרוג בחברותא ומתקשה להתחייב לפעם בשבוע. שלוש שעות של סריגה, השראה ויצירה. הסריגה מונחית, מגוונת ומותאמת אישית לך ולצרכייך. כל אחת סורגת מה שהיא רוצה , אני כמובן מביאה איתי השראה וידע, רעיונות, הדרכות, דוגמאות. את מועדי המפגש אני מפרסמת פעם בחודש.
מחיר: 180 ש"ח למפגש. ניתן לקנות כרטיסיה ולקבל הנחה, דברי איתי

מעגלי נשים סורגות – פעם בחודש – מוצר
תיאור המעגל: במפגש נלמד לסרוג מוצר ייחודי מקולקציית המוצרים הסרוגים שלי.
מחיר:
בהתאם למוצר, אפרסם
 

מעגלי נשים יוצרות שמחה 
תיאור המעגל: בואי להיות פורצת הדרך של חייך, בואי להיות יוצרת השמחה שלך בקורס משמעותי, חווייתי, מלא ביצירה, השראה ורוחניות. קורס יוצרת שמחה – להרחבת השמחה והיצירה שלך.

ימים: שלישי בוקר, רביעי ערב נתחיל בהתאם להרשמה אחרי החגים
מחיר: מסלול חודשי: 430 ש"ח \ מסלול גמיש 470 ש"ח.

 

מעגלי נשים סורגות – שיעור פרטי
תיאור המעגל: מפגש בו את והצרכים שלך במרכז. את יכולה להגיע אלי למטרה מאד מעשית – לתכנון של פרוייקט חדש. את יכולה להגיע אלי כי את רוצה אותי רק לעצמך. את מוזמנת להגיע אלי ל
יצירה משותפת ומונחית, לתקשור, לבחירת צבע העצמה וריפוי לשילוב בחיי היומיום, לבחירת מנטרה אישית להעצמה וריפוי. בשיחה מוקדמת אנחנו בורחות את רוח הדברים.
מחיר: 450 ש"ח למפגש של שעתיים.

מעגלי נשים סורגות ויוצרות שמחה - מערכת שעות 23\24

מעגלי נשים סורגות ויוצרות שמחה - תשלומים

תשלומים: שני מסלולים

1. מסלול גמיש – משלמת על ארבעה מפגשים, מגיעה כשמגיעה

2. מסלול חודשי – 10% הנחה על המסלול הגמיש
משלמת בכל 1 לחודש. 
במסלול זה ניתן להקפיא מנוי בהתראה. בהעדרות שלי, משלימה שיעורים.

ניתן להשלים שעורים בימים אחרים, בתיאום ועל פי מקום חסר.

ניתן להרשם למספר מעגלים בשבוע.

התשלום מבוצע באמצעות אפליקציות \ העברה או אשראי הוראת קבע (לא פוגע במסגרת)

לאיזה מעגל את מצטרפת?

להצטרפות והרשמה מלאי את הטופס ואני חוזרת אלייך בהקדם

מספרת מיכל, סורגת איתנו

"כשדליה הודיעה, שהנה זה קורה ומועדון הסריגה סוף סוף יוצא לדרך, היתה שמחה וגם התרגשות וציפייה. אפילו היום והשעה התאימו 'בול'. אבל מבחינתי, ה-רגע בו ידעתי שהגעתי למקום הנכון היה כאשר אמרתי לדליה, די בהתחלה: "אני רוצה לסרוג שמלה" והיא, לגמרי זרמה. במועדון הסריגה של דליה אין תכתיבים, אין תחרויות ואין השוואות. יש 'ראש פתוח', הכוונה, עזרה, תמיכה, פרגון ומעל הכל יש את דליה, קורנת, מחייכת אוהבת אדם,  מקדישה את מלוא תשומת הלב והקשב לכל אחת ואחת מאיתנו,  במפגשים עצמם וגם בין לבין. כל זה בבית נאה עם כלים נאים (וגם קפה ועוגיות) וחברותא נהדרת. מדובר בשעתיים שבועיות שהן פשוט הנאה צרופה!

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן