ראויה לכל הטוב שקורה לי


שבוע שלישי, שבוע בו אנחנו מרגישות ראויה. ואם עוד לא, בסוף השבוע תרגישי ראויה לכל הטוב. הללויה!

ינואר 2023

ראויה לכל הטוב שקורה לי זו את שבעומק ליבך מבינה, זו את שבעומק ליבך יודעת שמגיע לך, שזה אפשרי גם עבורך לחיות בטוב להיות בשמחה ולקבל באהבה את הטוב שיש לך, שיש בך. כי את, פשוט ובאמת, ראויה!

ראויה לכל הטוב שקורה לי מגיעה לכאן כדי להזכיר לך שאת ראויה לכל הטוב שקורה לך. אני יודעת, יש לך לפעמים מחשבה שהטוב הזה – לא מגיע לך ופתאום הוא מתרחק. הזוגיות לא משהו, היומיום לא משהו, חשבון הבנק לא משהו. החיים לא משהו. וכשקורה משהו טוב את כל כך נבהלת שאת, בלי שאת יודעת פשוט מחרבת ומחזירה את המצב לקדמותו.

בואי נעצור רגע. בכנות, רק את שומעת אותך, את מרגישה ראויה לטוב? ראויה לחיים טובים, אותנטיים, שמחים? חיים שבהם רוב הזמן את שמחה, מרוצה, נהנית? 
אותם חיים שאת מאחלת לילדים שלך, לאנשים שאת אוהבת?

לימדו אותך, את כולנו, להאמין שבחיים מתפשרים, מוותרים, מנמנמים את החלומות, הרצונות שלא ישמעו, שלא יישמעו. אנחנו בעידן חדש, בזמנים שמניעים אותנו להיות בטוב. וכשאנחנו בטוב הטוב מהדהד סביבנו ואנשים מקבלי השראה ומצמיחים את הטוב שלהם. 

אני כאן בשביל לומר, אולי אפילו לצעוק. הי, אישה, את ראויה לטוב ביותר.
אבל, לצערי זה לא מספיק שאני אומר לך שאת ראויה. עד שלא תרגישי, תחווי, תרטטי את ה – ראויה – זה לא יקרה. 

אז קחי לך את השבוע הזה, תצטרפי אלינו כל יום ובסוף השבוע את תנשמי עמוק ותרגישי ראויה. ובכל פעם שמידת ה "ראויה" שלך תרד, בואי לפה, תשאבי אנרגיה טובה ותזכרי שאת, כמו שאת, בלי התניות ובלי שום תנאי פשוט, ראויה. בעצם היותך. את ראויה לכל הטוב שקורה לך.

מוזמנת להזמין את ראויה, שתהווה לך השראה כאן

רק אחרי שתרגישי ראויה לטוב, הטוב יקרה ויישאר

רק אז את תפסיקי לחרב את חייך במו ידייך. ראויה לכל הטוב שקורה לי זה תדר, מצב חיים. התדר הזה משפיע על כל החיים שלך. אז עכשיו זה הזמן. להיות ראויה לכל הטוב, עם דגש על הטוב שקורה לי. 

רק את יודעת מה זה טוב בשבילך.

ראויה לכל הטוב שקורה לי זו את שמסכימה לנקות את העבר, להרים ראש, לזקוף את הגב ולחיות את החיים שלך בפשטות, בצניעות, בענווה, בהכרת תודה גדולה  ובידיעה הברורה והחד משמעית, שאת ראויה לטוב ולהרבה ממנו. אני מזכירה לך שאת גם השראה לכל אהובייך שסביבך.

אנחנו כולנו יצירות של אלוהים. כשנבראנו, אלוהים השאיר בכל אחד ואחת מאיתנו ניצוץ ממנו כדי לחבר אותנו אליו. באלוהות שבנו יש תשובה להכל. ולמרות כל זה אנחנו מתעקשות לסבך, להקשות, להעמיס ולדחות. מתעקשות לבחור בקושי. הזמן הוא עכשיו. כרגע. מי שאת ומה שאת. תתחברי אלייך, תתחברי אל הניצוץ האלוהי שלך תהיי ראויה לחיים טובים, שמחים ונעימים. את, כמו שאת, זה הכי טוב שיש.

 הללויה. את כבר מתחילה להרגיש את השינוי, נכון?

איך את רוצה להיות איתנו?
פלטפורמות דיגיטליות, לנוחיותך מביתך

קבוצת וואטסאפ, בוסט של אנרגיה יומית להצטרפות כאן 
קבוצת פייסבוק תוססת המהווה מרכז למידה משותף. להצטרפות, כאן
קבלת עדכון שבועי למייל, מוזמנת למלא את הטופס ולהירשם
תודה על הרשמתך

את כל המידע על סדנאות פרונטליות תמצאי כאן.

כמה זה עולה?

הפלטפורמות הדיגיטליות הן חינמיות, חשבתי שנכון להפיץ את הידע בנדיבות הלב.
הסדנאות בתשלום, כל סדנה והמחיר שלה כל הפרטים כאן.

ועכשיו, זה פשוט. אנחנו מ ת ח י ל ו ת. הללויה.

* גם אם דיברתי בשפה זרה, גם אם לא הייתי ברורה בכלל, פשוט תצטרפי. כיף פה.

נתראה גם מחר.

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן