ראויה לכל הטוב שקורה לי

ראויה לכל הטוב שקורה לי זו את שבעומק ליבך מבינה, זו את שבעומק ליבך יודעת שמגיע לך, שזה אפשרי גם עבורך לחיות בטוב להיות בשמחה ולקבל באהבה את הטוב שיש לך, שיש בך. כי את, פשוט ובאמת, ראויה!

ראויה לכל הטוב שקורה לי מגיעהלכאן כדי להזכיר לך שאת ראויה לכל הטוב שקורה לך. אני יודעת, יש לך לפעמים מחשבה שהטוב הזה – לא מגיע לך ופתאום הוא מתרחק. הזוגיות לא משהו, היומיום לא משהו, חשבון הבנק לא משהו. החיים לא משהו. וכשקורה משהו טוב את כל כך נבהלת שאת, בלי שאת יודעת פשוט מחרבת ומחזירה את המצב לקדמותו.

כי את, עמוק בפנים לא מרגישה ראויה לטוב. את חושבת שמצב שהוא השרדותי, מתפשר ואולי אפילו רע זה מצב צבירה הגיוני לחיים. אז זהו, שלא. אני כאן בשביל לומר לך ש – לא ולא ולא. את ראויה לכל הטוב. כשאת ראויה לכל הטוב הוא קורה לך ואז את ראויה לכל הטוב שקורה לך. 
רק אחרי שתרגישי ראויה לטוב הוא יקרה ויישאר. רק אז את תפסיקי לחרב את חייך במו ידייך. ראויה לכל הטוב שקורה לי זה תדר, מצב חיים. התדר הזה משפיע על כל החיים שלך. אז עכשיו זה הזמן. להיות ראויה לכל הטוב, עם דגש על הטוב שקורה לי.
רק את יודעת מה זה טוב בשבילך. הזמן הוא עכשיו. 

ראויה לכל הטוב שקורה לי זו את שמסכימה לנקות את העבר, להרים ראש, לזקוף את הגב ולחיות את החיים שלך בפשטות, בצניעות, בענווה, בהכרת תודה גדולה  ובידיעה הברורה והחד משמעית, שאת ראויה לטוב ולהרבה ממנו. אני מזכירה לך שאת גם השראה לכל אהובייך שסביבך.

אנחנו כולנו יצירות של אלוהים. כשנבראנו, אלוהים השאיר בכל אחד ואחת מאיתנו ניצוץ ממנו כדי לחבר אותנו אליו. באלוהות שבנו יש תשובה להכל. ולמרות כל זה אנחנו מתעקשות לסבך, להקשות, להעמיס ולדחות. מתעקשות לבחור בקושי. הזמן הוא עכשיו. כרגע. מי שאת ומה שאת. תתחברי אלייך, תתחברי אל הניצוץ האלוהי שלך תהיי ראויה לחיים טובים, שמחים ונעימים. את, כמו שאת, זה הכי טוב שיש.

משימה מראויה אלייך.

יכול להיות שאת בתקופה קשה. מכל סיבה – איך ראויה לכל הטוב שקורה לי עוזרת לך? בהסכמה. תסכימי להיות ראויה לכל הטוב שקורה לך. תאספי דברים טובים שקורים לך – לכל אחד ואחת הם קורים ולאט לאט תרגישי איך הרוח משנה את הכיוון ואת לא רק ראויה לדברים הטובים שקורים לך, הדברים הטובים פשוט, קורים לך.

מה הם דברים טובים? אני מדברת על זה הרבה בבלוג שלי. זה יכול להיות חיבוק של ילד, חיוך של שכן, פרפר שעף לידך. זו יכולה להיות מחווה נעימה שמישהו עשה לך וזה יכול להיות משהו גדול שקרה לך היום. זו יכולה להיות גם סתם, הרגשה טובה שיש לך היום. אהבה עצמית. שביעות רצון. תהיי ראויה לכל הטוב שקורה לך. תרגישי ככה. והטוב, פשוט יקרה. מבטיחה. קחי בחשבון שתהליך של השתנות לוקח כחודש, לפחות. תדבקי בו, אל תוותרי לך. תבקשי עזרה אם את צריכה. אני מזכירה לך, את ראויה לכל הטוב שקורה לך. והטוב שלך אינו הטוב של מישהי אחרת. הללויה. 

עוצמת הנשים החכמות

ראויה לכל הטוב שקורה לי  היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן