בטח שאני יכולה

בטח שאני יכולה זו הצהרה, הבהרה לך, לעצמך וליקום כולו, שאת יכולה. ממש יכולה. זו הצהרת כוונות חד משמעית. בטח שאת יכולה. תגידי את זה בקול רם. בטח שאני יכולה!

בטח שאני יכולה להיות, לרצות ולעשות כל דבר. אני יודעת שלפעמים זה נשמע כמו הקלישאה הכי גדולה שיש. אבל, זו האמת. לפעמים אני מתבוננת באדם עיוור שטיפס להימליה, או לקטועת גפיים שמטפסת על קיר טיפוס ואדם שהיגיע ממקום נמוך נמוך והגיע גבוה בכל רבדי החיים.

לא צריך ללכת רחוק. אני מתבוננת על עצמי וחושבת שהפסקתי לעשן. והחלמתי מסרטן, וילדתי שלושה ילדים משגעים, אני נשואה לאותו אדם עשרות שנים… בטח שאני יכולה כי כבר הצלחתי, כבר יכולתי. כלומר כבר הצלחתי להשתמש באנרגיה הזו של בטח אני יכולה, גם אם לא שמתי לב לזה. כל שעלינו לעשות זה להשתמש בה, שוב. ולשים לב.

העניין הוא שזה לא תמיד עובד. לפעמים אני לא מצליחה. אני רוצה להשיג מטרה ולא מצליחה. עכשיו תכלס, שום דבר לא מפריע לי ובדקתי, המטרה היא באמת באמת לטובתי. אז מה עושים? מתעקשים. לא מוותרים. לא נבהלים מהאי הצלחה או הכישלון או כל שם שתקראי לעובדה שלא הצלחת עדיין.

הדבר היחיד שאני מבקשת ממך מעומק ליבי הוא לבדוק ולהיות כנה עם עצמך שאת אכן מבקשת משהו שמיטיב איתך ושאת באמת סלחנית איתך. כי אחרת, את מזיקה לעצמך וזה חבל.

בטח שאני יכולה זו אנרגיה נחושה, מעשית, שנוכחת כאן לטובתך ולטובת הדברים הטובים שאת בוחרת ורוצה להצליח בם. ואני אומרת לך, באהבה גדולה: בטח שאת יכולה! תגידי לעצמך בקול רם: בטח שאני יכולה.

התשובה מגיעה. אם את אומרת לעצמך פשוט ונקי בטח שאני יכולה ומשחררת. מגיעה תשובה. פתאום תפתחי את הפייסבוק ותופיע לנגד עינייך המורה הנכונה. ואולי תלכי ברחוב תפגשי חברה שתספר לך על החברה שלה שעשתה משהו דומה. בטח שאני יכולה זו הצהרת כוונות. קריאת כיוון כי בטח, את יכולה! אחריה, תישארי קשובה כי כל הכוונות של העולם יעזרו לך. בטח, את יכולה!

 

משימה מבטח שאני יכולה אלייך

שבי רגע, נשימה עמוקה. תפתחי את המחברת ותרשמי את כל הדברים שעשית ויצרת מתוך הידיעה ש"בטח אני יכולה". תאספי אותם אלייך וזכרי שבטח, את יכולה!

כשאת משתמשת במחברת בטח שאני יכולה את מזכירה לעצמך בכל יום שבטח, את יכולה! להזמנת מחברת, כאן

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן