חודש הנשים – פורצת דרך בשבילך ובשבילי

פורצת דרך בשבילי ובשבילך זו את, שמבינה שיש מסלולים רבים שעוד לא צעדו בהם. וכשאת צועדת בדרך סלולה את מביאה אליה את מה שמיוחד בך. את הארומה הייחודית שלך. כי כולנו, כך או אחרת פורצות דרך. 

פורצת דרך בשבילי ובשבילך זו את שמבינה שאין ברירה. את הדרכים האלה חייבים לפרוץ. את מבינה שנשים בדורות קודמים לא ידעו, לא הבינו, לא ראו, לא היתה להן הזדמנות. את מבינה שזה הזמן, זו התקופה שנפרוץ את הדרך. עבורנו ועבור כל השאר.

את יודעת שכשאת פורצת דרך נשים וגברים יבואו אחרייך. על כן האחריות גדולה.

את יודעת שלפרוץ דרך אפשר בהרבה דרכים. זו לאו דווקא מעמד או הישג חיצוני. את פורצת דרך מעצם היותך. 

~~~

פורצת דרך בשבילך ובשבילי זו את, אזרחית שוות זכויות, אשה שוויונית שבעצם היותך הרווחת את הכל ועכשיו כל שנותר הוא להעביר את זה הלאה בגאווה, בהדרת כבוד, בשמחה. כי את, בעצם היותך, עומדת זקופה ומשתפת במשנתך. 
את כבר פורצת דרך.

זו את, שמחלימה מסרטן. זו את, שהקמת קהילה וירטואלית שאי אפשר לתפוס. זו את, שיוצרת. זו את, שעשית גם דוקטורט וגם בתפקיד ניהולי בכיר. זו את, מדענית. זו את, מורה שרואה כל אחת מתלמידותייך ותלמידייך. זו את, שמטפלת בחיילים בודדים. את, שמטפלת בכלבים עזובים. זו את, שמתמודדת בשקט ובאומץ עם השכול. זו את, שבנך נרצח ואת נושאת מילים לכל העם. זו את, שמצליחה להתמודד עם השדים שלך. את, שמתמודדת עם החיים. את, שהקשבת לקולות שבראש ולימדת את כולנו, את, שנמאס לך אז עזבת את כלוב הזהב וממציאה את עצמך מחדש. את, שלא מפסיקה לשכלל את הכלים שלך. את, שממציאה מטודיקה שמשפרת את חיי האדם. את שמעצבת בתים נעימים לאנשים. את, שמבשלת אוכל איכותי וטוב. את, שלא מוותרת. את שהגעת ממקומות רחוקים, את שמגדל ילדים מיוחדים, את שחיה חיים של שגרה, את שמנהלת במשרה גבוהה, את שבחרת להיות חברת כנסת, אולי ראשת ממשלה, את שבבית עם הילדים, את שנסעת למקומות רחוקים, את שרופאה, את שמרפאה, את שמלמדת, את שמטיסה, את שנוכחת .כולנו פורצות של דרך. בשבילנו ובשביל כל מי שיבוא אחרינו.

~~~

פורצת דרך בשבילי ובשבילך זו את, שבחוכמתך הגדולה, בחיבור העמוק לחכמת הנשים הקדומה יודעת ומכירת תודה על הרגע הזה והזמן הזה עכשיו, את מבינה שהדרך שאת פורצת  תהיה שימושית למען רבות וטובות, רבים וטובים אחרייך. הללויה!

~~~

פורצת דרך בשבילי ובשבילך, אחת מ 70 עוצמות שמבוטאות באמצעות דמויות ססגוניות והן כאן כדי להעצים ולהזכיר לך, אותך. הן הגיעו באמצעות תקשור וחיבור להדרכה גבוהה ומטרתן לאפשר לך, לכוון אותך לחיים טובים ושמחים, חיים של מימוש והגשמה

~~~

משימה מפורצת הדרך אלייך

משימה שבועית: 

1. התבונני סביבך ותגלי את כל חברותייך, פורצות הדרך. תשלחי להן מסר או דברי איתן, תברכי אותן ותודי להן על היותן, פורצות דרך. 

2. במחברת שלך תכתבי שאלה: במה אני פורצת דרך? תכתבי את כל פריצות הדרך שלך ותביעי פליאה. תעריכי ותודי עלייך ועל היותך. בהצלחה.

 

עוצמת הנשים החכמות

פורצת דרך בשבילך ובשבילי היא חלק מסדרת עוצמת הנשים החכמות שהן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא איכות שנמצאת בתוכנו. כשאנחנו מניחים את התמונה לנגד עיננו, אנחנו מעצימות את התכונה אצלנו. מוזמנת להזמין את העוצמות שאת רוצה לך או כמתנה לחברה. לבחירה, כאן

מזמינה אותך להצטרף אלי ללמידה יומיומית ובה:

1. תבחרי בשמחה שלך בשבילך.
2. תצטרפי אלי לחדר הכושר שנקרא כל יום קורה משהו טוב לאימון והרחבת השמחה (והתודעה) שלך.
3. לבצע את המשימות שאני נותנת, בעיקר בימי שלישי.
4. להתפנק בהטבות והנחות, מתנות שאני נותנת
5. להיות שגרירת שמחה ולהפיץ שמחה בעולם.
6. והכי חשוב! לחיות חיים באיכות חיים גבוהה, להנות משמחה ואהבה אמיתית, אותנטית.

נעים מאד, אני דליה ברנובר

בעלת המותג Dalia be happy אני מעצבת \ יוצרת \ ססורגת \ יוצרת שמחה \ מתקשרת \ אמא לשלושה \ בת זוג \ מבנימינה \ מבאר שבע \ אשה שמחה, מלאת אהבה.

מוזמנות להצטרף אלי ולבחור בשמחה

איפה ואיך כל אלה מתרחשים?

לייק + עקבי

קבוצה שקטה

 

בכל יום אני מפרסמת פוסט בעמוד הפייסבוק שלי את מוזמנת להיכנס – כאן הלינק לעשות לייק ולעקוב ולקבל בכל בוקר את האימון היומי לשמחה.

את מוזמנת להצטרף, כאן לקבוצת וואטסאפ שקטה בה אני מפרסמת בכל בוקר את האימון היומי לשמחה. (ההצטרפות היא מהטלפון)

האם זה עולה כסף?

האימונים היומיומיים מפורסמים ואינם עולים כסף. במשך הזמן אציע לך להצטרף אלי לסדנאות, לפעילויות ולרכוש מוצרים בתשלום. מאחר ואת עוקבת אחרי, תמיד תקבלי הטבות והנחה.

אז..יאללה את מצטרפת אלי, ללמוד את
שמחת הלב שלך?

מחכה לך באהבה גדולה ובשמחה!

השארת תגובה

לוגו של וואטסאפ כתבו לי כאן
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן